Spotkania
sala szkoleniowa
Dodane przez: Mark Hillary
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaką wybrać salę do szkoleń, by była ona najbardziej odpowiednia? Co jest istotne?

Organizatorzy różnego rodzaju konferencji, szkoleń czy sympozjum naukowych mają dość trudny dylemat, jaki wiąże się z wyborem dobrej lokalizacji. Przez wzgląd na ilość uczestników, czas, jak również typ spotkania należy brać pod uwagę naprawdę sporo kryteriów. Oczywiste jest natomiast, że istotną rolę odgrywa również budżet. Na co w związku z tym zwrócić uwagę w czasie wyboru odpowiedniego miejsca?
wynajem sali wrocław
Dodane przez: taymtaym
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kilka przydatnych informacji dla osób, które mają do zaplanowania szkolenie albo konferencję

Sporo firm systematycznie organizuje różnego rodzaju konferencje, Spotkania albo szkolenia dla klientów, inne będą się musiały podjąć takiego zadania raz na jakiś czas.
karafka na wino
Dodane przez: Jean-François Gornet
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Restauracja organizująca imprezy rodzinne

W tym wpisie przekonamy cię, drogi internauto, że najtrafniejszym wyjściem na prywatkę jest opłacenie specjalnej sali. Jak wszyscy wiedzą, imprezy organizuje się z wielu powodów – może to być np. tak banalny powód, jak odbębniony egzamin, bądź tak istotny, jak chrzciny. Tak czy owak, imprezy są na trwale zapisane w naszej kulturze.
konferencja
Dodane przez: ITU Pictures
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Organizacja konferencji w Poznaniu

Dobrze przygotowane szkolenie oraz też konferencja nie mają obowiązku być luksusem, na co nie stać trenerów oraz przedsiębiorców. Czasem niedużo trzeba, by osiągnięty efekt był spektakularny, o co zadbał właściciel poznańskiego obiektu, takiego jak hotel Twardowski.
catering w łodzi
Dodane przez: Rhian
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Musisz zaplanować wigilię firmową? Sprawdź, z jakich propozycji możesz skorzystać!

Co roku właściwie w każdej firmie organizowane są wszelkiego rodzaju wigilie czy po prostu Spotkania firmowe. Jeżeli w tym roku także i Ty chcesz coś zorganizować dla swych pracowników, nasz artykuł niewątpliwie jest właśnie\akurat dla Ciebie - u nas znajdziesz kilka inspiracji, które można wykorzystać w swej firmie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.