Bieżnik
samochód
Dodane przez: www.forelite.pl
Podpatrzone na: www.forelite.pl

Zima tuż, tuż - wyposaż się w nowiusieńki zestaw opon zimowych, jakie będą gwarancją bezpiecznej i komfortowej jazdy

Nastanie zimy dla licznych kierowców to prawdziwa zmora. Boją się oni opadów śniegu, śliskiej drogi oraz kiepskiej klarowności powietrza. Niestety z reguły nie uda nam się uniknąć prowadzenia auta w zimie. Dlatego też winniśmy wiedzieć w co musimy się wyposażyć, żeby podróżować pewnie.
opony
Dodane przez: Andrew Malone
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Bezpieczna jazda w zimie czyli z jakiego powodu zmiana opon na zimowe ma takie duże znaczenie dla kierowców.

Zbliżający się koniec roku dla większości kierowców oznacza konieczność odwiedzenia warsztatu w celu wymiany opon z letnich na zimówki. W naszym kraju najpopularniejsze jest trzymanie dwóch kompletów opony, czyli zestawu na zimę oraz lato. Wiąże się to z faktem, że opony na każdą z tych pór roku posiadają całkowicie odmienne parametry. Opony zimowe mają przede wszystkim znacznie bardziej miękką mieszankę gumy.
Opony
Dodane przez: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Czym wyróżniają się opony letnie i zimowe? Czemu są takie ważne? Czym się różnią?

częstomiewamy niedogodnośćze zmianą opon, czy to z letnich na zimowe, czy na odwrót. Nie wiadomo, do końca, dlaczego tak jest, ale w końcu klarownym jest fakt, że opony posiadają ogromnie istotny wpływ na bezpieczeństwo podczas jazdy. prawdopodobnie ta nasza ignorancja bierze się z z braku informacji, z niewystarczającejilości informacji, czym jest opona zimowa a czym opona letnia. Czym się różnią, dlaczegoważne jest to, że pasują do konkretnej pory roku?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.