Aparat
Nokia
Dodane przez: Nokia
Podpatrzone na: Nokia

Komunikacyjne nowości na rynku telefonów, co warto nabyć by nie stracić?

aparat telefoniczny stacjonarny, to powszechny element wyposażenia każdego mieszkania. Choć nieczęsto użytkujemy ten domowy aparat, to trudno nam jest się z nim rozstać.
dron
Dodane przez: Jorge Sanz
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co obecnie prezentują drony, lista najbardziej popularnych ich typów dostępnych w sklepach.

Drony od jakiegoś czasu wtargnęły przebojem w nasze życie. Wcześniej tego typu urządzenia wykorzystywało najczęściej wojsko, a jak to z wojskowymi technologiami bywało, ich koszty do najniższych nie należały. Tymczasem od paru lat bez problemów kupić można w sklepach latające sprzęty, które mogą kosztować od stu złotych do ponad kilkunastu tysięcy.
lumia
Dodane przez: Martin Abegglen
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowatorskie smartfony - krótki opis funkcjonalności

Niegdyś telefon komórkowy był narzędziem wykorzystywanym w pierwszej kolejności do wykonywania rozmów telefonicznych. Dla wielu ludzi było to fenomenalne odkrycie i nie dziwi, że tak zwane komórki błyskawicznie zyskały na popularności. Nie minęło kilka lat a jesteśmy świadkami, jak na naszych oczach ma miejsce postęp – obecnie telefon pełni funkcje nie tylko pośrednika w rozmowach, ale w szczególności umożliwia komunikowanie się z otaczającym nas światem na różne sposoby.
jakość

Polecane obiektywy marki Sigma - przekonaj się na jaki warto postawić

Sporo osób uwielbia wykonywać fotografie, aby uchować wspomnienia, wychwycić niezwykłą scenę czy chociażby dlatego, aby w późniejszym czasie móc pochwalić się tym przed przyjaciółmi.
Nowa seria ultraszybkich dysków SSD
Dodane przez: Samsung
Podpatrzone na: Samsung

Co sprawia, że aparaty niektórych wytwórców cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników

Telefony wymieniany dosyć często, przy czym najczęściej użytkownikom zależy na zachowaniu dotychczasowego numeru. Bodźcem do wybrania się na zakupy lub przeglądnięcia oferty sklepów wirtualnych zapewne jest bogata oferta sklepów i samych operatorów. Czasem zresztą wystarczy, że koleżanka z pracy pochwali się nową nokią, a wówczas chęć posiadania bardziej praktycznego aparatu jest nie do przezwyciężania.
stoisko Microsoft
Dodane przez: Stacie DaPonte
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak się teraz ma gigantyczna korporacja Billa Gatesa?

Na świecie znajduje się coraz więcej przedsiębiorstw, które funkcjonują w dziedzinie komputerów. Widzi się, iż stare korporacje mają się tak samo efektywnie i bez zarzutu radzą sobie przykładowo z tabletową rewolucją.
filtr polaryzacyjny
Dodane przez: Eugene Romanenko
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Filtr polaryzacyjny wykorzystywany będzie w okularach

Przy słonecznej pogodzie należy zakładać okulary przeciwsłoneczne

Gdy mamy delikatne oczy, a nawet jeżeli nie ale pragniemy je osłaniać przed szkodliwym oddziaływaniem słońca, to zawsze przy pięknej aurze powinniśmy zakładać okulary przeciwsłoneczne. Okazują się być one ciemniejsze, a do tego mają jeszcze specjalny filtr, który sprawia, że tylko określona ilość promieni słonecznych może przez nie przenikać. Dzięki temu wszystko dobrze postrzegamy, więc mamy szansę spokojnie w nich spacerować czy prowadzić pojazd, lecz jednocześnie obraz będzie troszkę przyciemniony, zatem nasze oczy nie męczą się oraz nie mrużymy ich cały czas nieświadomie, pragnąć ochronić przed oddziaływaniem promieni słonecznych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.