Aparat
Nokia
Dodane przez: Nokia
Podpatrzone na: Nokia

Komunikacyjne nowości na rynku telefonów, co warto nabyć by nie stracić?

aparat telefoniczny stacjonarny, to podstawowy element wyposażenia dowolnego domu. Choć rzadko używamy ten domowy aparat, to trudno nam jest się z nim rozstać.
jakość

Polecane obiektywy marki Sigma - przekonaj się na jaki warto postawić

Dużo osób uwielbia robić fotografie, by zachować wspomnienia, upamiętnić niesamowitą scenę czy choćby dlatego, by później móc pochwalić się tym przed znajomymi.
stoisko Microsoft
Dodane przez: Stacie DaPonte
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak się teraz ma gigantyczna korporacja Billa Gatesa?

Na świecie znajduje się coraz więcej przedsiębiorstw, które funkcjonują w dziedzinie komputerów. Widzi się, iż stare korporacje mają się tak samo efektywnie i bez zarzutu radzą sobie przykładowo z tabletową rewolucją.
dron
Dodane przez: Jorge Sanz
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co obecnie prezentują drony, lista najbardziej popularnych ich typów dostępnych w sklepach.

Drony od jakiegoś czasu wtargnęły przebojem w nasze życie. Wcześniej urządzenia takie były wykorzystywane najczęściej wojsko, a jak to z technologiami wojskowymi bywało, ich koszty nie należały do najniższych. A obecnie od paru lat bez problemów można kupić w sklepach latające sprzęty, które mogą kosztować od kilkudziesięciu złotych do ponad kilkunastu tysięcy.
lumia
Dodane przez: Martin Abegglen
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowatorskie smartfony - krótki opis funkcjonalności

Niegdyś telefon komórkowy był narzędziem służącym przede wszystkim do realizowania rozmów telefonicznych. Dla wielu osób było to duże odkrycie i nie dziwi, że tak zwane komórki szybko zdobyły sobie popularność. Nie minęło kilka lat a jesteśmy świadkami, jak na naszych oczach ma miejsce postęp – dzisiaj telefon pełni funkcje nie tylko pośrednika w rozmowach, ale przede wszystkim umożliwia komunikowanie się z otaczającym nas światem na rozmaite sposoby.
Nowa seria ultraszybkich dysków SSD
Dodane przez: Samsung
Podpatrzone na: Samsung

Co sprawia, że aparaty niektórych wytwórców cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników

Telefony wymieniany dość często, przy czym najczęściej użytkownikom zależy na zachowaniu dotychczasowego numeru. Zachętą do wybrania się na zakupy lub przeglądnięcia propozycji sklepów wirtualnych na pewno jest rozbudowana oferta sklepów oraz samych operatorów. Czasem zresztą wystarczy, że kolega z pracy pochwali się supernowoczesną nokią, a wówczas chęć posiadania bardziej funkcjonalnego aparatu jest nie do przezwyciężania.
filtr polaryzacyjny
Dodane przez: Eugene Romanenko
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Filtr polaryzacyjny wykorzystywany będzie w okularach

Przy słonecznej pogodzie należy zakładać okulary przeciwsłoneczne

Gdy mamy delikatne oczy, a nawet jeżeli nie ale pragniemy je osłaniać przed szkodliwym oddziaływaniem słońca, to zawsze przy pięknej aurze powinniśmy zakładać okulary przeciwsłoneczne. Okazują się być one ciemniejsze, a do tego mają jeszcze specjalny filtr, który sprawia, że tylko określona ilość promieni słonecznych może przez nie przenikać. Dzięki temu wszystko dobrze postrzegamy, więc mamy szansę spokojnie w nich spacerować czy prowadzić pojazd, lecz jednocześnie obraz będzie troszkę przyciemniony, zatem nasze oczy nie męczą się oraz nie mrużymy ich cały czas nieświadomie, pragnąć ochronić przed oddziaływaniem promieni słonecznych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.