Aparat
jakość

Polecane obiektywy marki Sigma - przekonaj się na jaki warto postawić

Mnóstwo osób lubi wykonywać zdjęcia, by zachować wspomnienia, utrwalić niezwykłą scenę czy choćby dlatego, żeby w przyszłości móc pochwalić się tym przed znajomymi.
Nowa seria ultraszybkich dysków SSD
Dodane przez: Samsung
Podpatrzone na: Samsung

Co sprawia, że aparaty niektórych wytwórców cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników

Telefony wymieniany w miarę często, przy czym zazwyczaj obywatelom zależy na zachowaniu dotychczasowego numeru. Bodźcem do pójścia na zakupy albo przejrzenia oferty sklepów wirtualnych z pewnością jest bogata oferta sklepów czy samych operatorów. Czasami zresztą wystarczy, że koleżanka zza biurka pochwali się najnowocześniejszą nokią, a wówczas chęć posiadania bardziej funkcjonalnego aparatu staje się nie do przezwyciężania.
filtr polaryzacyjny
Dodane przez: Eugene Romanenko
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Filtr polaryzacyjny wykorzystywany będzie w okularach

Przy słonecznej aurze warto zakładać okulary przeciwsłoneczne

Jeśli posiadamy wrażliwe oczy, a nawet gdy nie lecz chcemy je osłaniać przed szkodliwym oddziaływaniem słońca, to wciąż przy słonecznej aurze powinniśmy zakładać okulary przeciwsłoneczne. Okazują się być one ciemniejsze, a do tego posiadają jeszcze specjalny filtr, który spowoduje, że jedynie określona ilość promieni słonecznych może przez nie przenikać. Dzięki temu wszystko dobrze widzimy, więc możemy spokojnie w nich chodzić czy prowadzić wóz, ale jednocześnie obraz okazuje się być trochę przyciemniony, zatem nasze oczy nie męczą się i nie mrużymy ich calutki czas nieświadomie, pragnąć osłonić przed oddziaływaniem promieni słonecznych.
Nokia
Dodane przez: Nokia
Podpatrzone na: Nokia

Komunikacyjne nowości na rynku telefonów, co warto nabyć by nie stracić?

Telefon stacjonarny, to integralny element wyposażenia każdego mieszkania. Choć nieczęsto użytkujemy ten domowy aparat, to ciężko nam jest się go pozbyć.
stoisko Microsoft
Dodane przez: Stacie DaPonte
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak się teraz ma gigantyczna korporacja Billa Gatesa?

Na rynku znajduje się coraz więcej korporacji, jakie funkcjonują w sferze sprzętu komputerowego. Okazuje się, że stare firmy miewają się równie efektywnie i świetnie radzą sobie przykładowo z tabletową przemianą.
dron
Dodane przez: Jorge Sanz
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co obecnie prezentują drony, lista najbardziej popularnych ich typów dostępnych w sklepach.

Drony od jakiegoś czasu wtargnęły przebojem w nasze życie. Wcześniej tego typu urządzenia wykorzystywało najczęściej wojsko, a jak to z wojskowymi technologiami bywało, ich koszty do najniższych nie należały. Tymczasem od paru lat bez problemów kupić można w sklepach latające sprzęty, które mogą kosztować od stu złotych do ponad kilkunastu tysięcy.
lumia
Dodane przez: Martin Abegglen
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowatorskie smartfony - krótki opis funkcjonalności

Niegdyś telefon komórkowy był narzędziem wykorzystywanym w pierwszej kolejności do wykonywania rozmów telefonicznych. Dla wielu ludzi było to fenomenalne odkrycie i nie dziwi, że tak zwane komórki błyskawicznie zyskały na popularności. Nie minęło kilka lat a jesteśmy świadkami, jak na naszych oczach ma miejsce postęp – obecnie telefon pełni funkcje nie tylko pośrednika w rozmowach, ale w szczególności umożliwia komunikowanie się z otaczającym nas światem na różne sposoby.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.