Technologie
dron z kamerą
Dodane przez: Peter Linehan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Które technologie fotograficzne wskazane jest stosować?

Każdy z nas doskonale wie, że człowiek jest z natury istotą sentymentalną. Potrzebujemy za wszelaką cenę zachować na dłużej nasze istotne momenty z życia, jakie na nieszczęście są niebywale ulotne. Przykładem jest chociażby utrwalanie na dłużej naszych znaczących imprez okazjonalnych, takich jak rocznica urodzin czy wesela. Najczęściej zadowalamy się tylko zapisami w postaci filmowej i fotograficznej.
laptop, komputer
Dodane przez: Maurizio Pesce
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Komputery – jak dokonać najwłaściwszego wyboru?

Nieustanny postęp technologii, powoduje, iż ma ona wpływ na coraz więcej sfer naszego życia, pomaga nam nie tylko w wykonywaniu obowiązków, ale stanowi także dobry sposób na rozrywkę. Rynek otwiera się na wymogi klienteli i wypuszcza ciągle nowe modele urządzeń, które ułatwiają nam życie.
notebooki, laptopy
Dodane przez: Jeffrey Zeldman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Stale rosnące zapotrzebowanie na notebook – czym kierować się przy kupnie tego typu urządzeń?

Aktualnie mamy do czynienia ze zjawiskiem, zwane stałym postępem technologicznym. Niemal codziennie mamy możliwość wyczytać czy usłyszeć o danej nowince technologicznej wypuszczanej na rynek bądź świeżo wymyślonej. Z uwagi na to, iż technologia naprawdę szybko się dokonali, znacząco rośnie jej wpływ na nasze życie i zaczyna zdobywać niemal każdą sferę naszej codzienności.
drukowanie książek
Dodane przez: Waag Society
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Prototypowanie czyli przyszłość projektowania, produkcji i myśli technologicznej

Biznesmeni coraz większym zainteresowaniem obdarzają pionierskie systemy, które ułatwiają oraz uintensywniają produkcję, często zmniejszają koszty i dają opcję zastosowania różnorodnych komponentów.
marka apple
Dodane przez: lukezammit
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Smartwatch marki apple daje niespotykane dotąd możliwości

Co teraz proponują nam producenci technologii?

Smartwatch marki apple daje niespotykane dotąd możliwości

Zjawia się na rynku coraz więcej elektronicznych sprzętów, które w znacznym stopniu mają nam ułatwić nasze działanie. Dlatego trzeba im się dobrze przypatrzeć, by móc ocenić, które z nich są wprost stworzone dla nas. Możliwości mamy tu wiele, przez to trzeba się uważnie im wszystkim przyjrzeć.
biuro
Dodane przez: Kristin Nador
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Firmy z branży wyposażenia biura – tylko serwis, czy coś znacznie więcej?

Polskie przedsiębiorstwa starają się być coraz bardziej otwarte na konsumenta a także sprostać jego wymogom. Widać więc, iż znacznie częściej zyskujemy cały pakiet usług w jednym miejscu. Widać to w firmach z branży wyposażenia biur – coraz rzadziej ograniczają się do tylko jednej formy funkcjonowania. Skorzystać na tym mają możliwość szczególnie przedsiębiorcy, którzy pragną stałego akcesu do ułatwiających życie typów usług.
Led
Dodane przez: Mikey
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czemu technologia ledowa jest tak kapitalna

Uwielbiamy otaczać się różnymi ustrojstwami. W torebce mamy telefon - przyrząd o wiele bardziej złożone aniżeli myślimy, służy do wielu różnych działań. Na przykład za pomocą telefonu komórkowego możemy będąc w nowym mieście wyszukać potrzebne nam miejsce dzięki nawigacji zamontowanej w urządzeniu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.