Menu
góry
Dodane przez: Jiri Brozovsky
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie rzeczy czekają nas do załatwienia przed ślubem? O czym pamiętać?

Przygotowania do wesela to proces, jakie zajmie nam całkiem sporo czasu. Młode pary chcą, by taki dzień był jedyny w swoim rodzaju i na długi czas zapisał się w pamięci.
szaszłyk
Dodane przez: KOTÁNYI
Podpatrzone na: KOTÁNYI

Patyczki do szaszłyków będą długie - czytaj dlaczego

Szykując jedzenie musimy się właściwie do tego przyszykować

Patyczki do szaszłyków będą długie - czytaj dlaczego

Kiedy szykujemy jakąś imprezę, to pragniemy posiadać świadomość, że nasi goście będą przez nas dobrze przywitani i nie wyjdą od nas głodni. Dlatego właśnie tak długo namyślamy się nad odpowiednim menu, a później wykonamy sprawunki z sporą uwagą, tak aby posiadać pewność, że o niczym nie zapomnieliśmy. Czasem jest tak, że potrzebujemy kolejnych akcesoriów do przygotowania jedzenia, i choć nie okazują się być one jadalne, to bez nich niektóre dania nie miałyby możliwości istnienia.
catering
Dodane przez: Fort George G. Meade Public Affairs Office
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Aranżujesz imprezę służbową? Pamiętaj o wybornym cateringu!

Funkcjonujące na obecną chwilę przedsiębiorstwa coraz wyraźniej skupiają się na tworzeniu zespołów, w których ludzie dobrze się znają i wskutek tego sprawniej ze sobą kooperują. Jest to bardzo istotne i ogromnie oddziałuje na funkcjonowanie całej firmy, albowiem właściwie zmotywowany i zapalony do pracy zespół to znaczna część sukcesu. Z tego względu tak często mówi się obecnie o imprezach integracyjnych czy też kilkudniowych odjazdach treningowych, bo nadzwyczaj dobrze wpływają one na relacje w grupie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.