Język
Słowniki języków obcych
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

W jaki sposób można wykorzystać świetną znajomość języków obcych?

Od dłuższego czasu wielu ludzi ma świadomość tego, jak ważna w życiu jest znajomość języków obcych. We współczesnym świecie zdolność taka przynosi bardzo wiele, na przykład w takich sytuacjach jak zagraniczne wyjazdy, kiedy pojawia się potrzeba porozumiewania się z mieszkańcami. Ogólnie u rozmaitych ludzi naturalna predyspozycja do przyswajania języków obcych prezentuje się różnorodnie.
tłumacz z prelegentem
Dodane przez: TED Translators
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Tłumaczenia z języka hiszpańskiego i na hiszpański - jak?

W dzisiejszych czasach każdy dobrze wie, że bez umiejętności posługiwania się językiem obcym nie jest łatwo. Sporo ludzi chce nauczyć się języka angielskiego, bo jest to język bardzo powszechny, którym posługuje się bardzo duża ilość ludzi na całej ziemi. Ale często potrzebni są nam tłumacze, kiedy język jest dla nas nie do rozszyfrowania. Z tego powodu bycie tłumaczem jest faktycznie świetną profesją, która daje zyski.
nauka języków
Dodane przez: Shane Global
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dlaczego opłaca się chodzić na lekcje języka angielskiego? Jakie istnieją ważne powody tej decyzji?

Czy warto się chodzić na lekcje języka angielskiego? To pytanie zdecydowanie wydaje się nazbyt banalne, gdyż odpowiedź jest oczywista. Nauka takiego języka to same korzyści. Każdy bowiem posiada swoje priorytety, które może osiągnąć przez naukę tego języka. Czy będą to wyjazdy zagraniczne, praca albo też poznawanie osób z innych państw, a może kontakty biznesowe, literatura światowa czy zdobywanie certyfikatów - każdy powód jest dobry, by zacząć się uczyć.
wyjazdy studenckie
Dodane przez: Marcin Polak
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak wspominamy studenckie lata? Jakiego rodzaju możliwości mogą mieć studenci?

Sporo ludzi wspomina własne lata na studiach tęskniąc za wieloma rzeczami. Szczególnie osoby, jakie już mają unormowane życie, mają pracę w pełnym wymiarze godzin, dzieci i wiele obowiązków.
fabryka
Dodane przez: mstk east
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czym jest coaching?

Najtreściwiej... jest to osobisty trening, dzięki jakiemu nie ma kłopotów nie do rozwiązania.


Czym jest coaching?

Przechodzisz kryzys - zawodowy albo osobisty? Nie ma nikogo, kto dopomógłby ci podjąć ważną życiową decyzję, wyselekcjonować najbardziej odpowiednią alternatywę dla siebie? Możesz pójść do coacha.
Korea
Dodane przez: Republic of Korea
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Określone sytuacje z życia wzięte nakłaniają obywateli do skorzystania z doradztwa wojewódzkiego biura translatorskiego

Przy obecnym natężeniu podróży i ich dostępności posiadamy nieodparte wrażenie, że glob ziemski się zmniejszył swoją powierzchnię. Taki stan rzeczy rewelacyjnie oddaje stworzone jeszcze w ubiegłym stuleciu pojęcie: globalna wioska. Z wojażami po krajach innych kontynentów jest związana pewna niedogodność, czyli konieczność komunikowania się w językach innych niż ten znany od kołyski. Wieki temu najbardziej uniwersalnym językiem był łaciński, później francuski, a teraz swoje 5 minut ma język angielski. Znajomość tego wymienionego w ostatniej kolejności języka oczywiście nie daje pewności bezproblemowej komunikacji za granicą, ale przynajmniej daje pewne poczucie bezpieczeństwa.
szkoła języków obcych
Dodane przez: The LEAF Project
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaka jest oferta szkół językowych dla obcokrajowców chcących nauczyć się polskiego.

O tym, że należy się uczyć obcych języków wie coraz więcej rodaków, bardzo zresztą to zresztą widać po ilości językowych szkół, jakie u się otwierają. Najczęściej uczonym się językiem to angielski, ale dość popularne są także niemiecki, hiszpański i francuski.
Tłumaczenia z języków obcych
Dodane przez: tomek.mazur
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Trudna praca tłumacza

Mało kto zdaje sobie sprawę z roli języka. Jest on dla nas nieomal niezauważalny choć posługujemy się nim codziennie. Stanowi on nieodłączny element naszego życia. System ten, składający się z symboli, zasad gramatycznych oraz formy brzmieniowej umożliwia nam komunikację z otoczeniem. Bez mowy nie byłoby socjalizacji, dlatego jedną z początkowych rzeczy, której uczą się małe dzieci jest wymowa.
lekcje angielskiego
Dodane przez: David Mulder
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Rola języków obcych we współczesnym świecie, w jaki sposób znaleźć najlepszy kurs nauki języka dla siebie i dla dziecka.

Znajomość języków obcych ma bardzo duże znaczenie we współczesnym świecie. Tak naprawdę ciężko dostać dobre zajęcie bez chociaż podstawowej znajomości jakiegoś języka, takie umiejętności mogą się również przydać w codziennym życiu, na przykład podczas wakacji. Niestety szkolnictwo w Polsce nie ma wiele do zaproponowania w tym zakresie.
portugalia
Dodane przez: ChrisCruises
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Wyjeżdżając za granicę, warto kupić tłumacz polsko portugalski.

Znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach to już niemal norma a także coś zwyczajnego. Nie ma właściwie osób, jakie nie potrafią porozumiewać się w języku angielskim, a jest też spora grupa osób, którzy znają dwa języki albo więcej. Jednak standardem we wszystkich dużych korporacjach stało się to, iż rozmawia się w języku angielskim a także nawet konieczne jest, aby znać dodatkowo jeszcze jakieś dodatkowe języki.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.