Remont
układanie płytek, urządzanie mieszkania
Dodane przez: Atlas
Podpatrzone na: Atlas

Gdzie szukać pomysłów do wykończenia domu?

Gdzie szukać pomysłów do wykończenia domu?

Letni czas to moment w roku gdy przeważająca część z nas zaczyna tak zwany Polski wypoczynek, czyli modernizację mieszkania. Ta tendencja, trwa już od wielu lat. Jednak specyficzne postępowania Polaków umożliwiają przeprowadzenie określonych działań ze strony rynku.
slider_wyburzenie
Dodane przez: LHOON
Podpatrzone na: www.Flickr.com

Jak znaleźć firmę rozbiórkową?

Bywają chwile, gdy remontowanie zaniedbanego domu jest całkowicie bez sensu. Odnawianie może zagarnąć ogromne sumy gotówki i trwać przez wiele lat, więc trafnym wyjściem są roboty rozbiórkowe. Gdy nieruchomość zostanie zburzona, można rozpocząć budowę całkowicie nowego domostwa. Dużym ułatwieniem może być fakt, że fundamenty wyburzanej konstrukcji mogą efektywnie służyć jako podstawa nowego domu. Trzeba jednak pamiętać o tym, że opinię o możliwości wykonania takiego kroku może wydać tylko zawodowy architekt.
izolacja pianką
Dodane przez: Dywilan
Podpatrzone na: Dywilan

W okresie zimowym dobre ocieplenie domu ma niezmiernie duże znaczenie

W dzisiejszych czasach dla istotnej części ludzi dom jest szczególnie istotnym dobrem, które niejednokrotnie gwarantuje prowadzenie beztroskiego, rodzinnego funkcjonowania i stabilizację.
firma
Dodane przez: Presidencia de la República Mexicana
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Remont kuchni bywa rzeczą, którą co jakiś czas powinien zrobić każdy, kto ma mieszkanie

Mówiąc w prost - mało kto lubi remonty. Kojarzą nam się one z bałaganem, brudem oraz ogólnie z nerwami. Remont zwykle zżera więcej budżetu aniżeli policzyliśmy i trwa dłużej niż szacowaliśmy.
zakładanie gniazdka
Dodane przez: BromfordGroup
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Cała prawda o remontach

Pogłębiający się kryzys na rynku wymusił na producentach zmniejszenie kosztów produkcji, jak również ceny finalnych produktów. Uwarunkowania te, dotyczą również budownictwa, rząd chcąc powstrzymać zastój gospodarczy robi wszystko aby obniżyć ceny materiałów budowlanych. Dlatego wielu z rodaków mimo kryzysu i ogólnej zapaści gospodarczej zdecydowało się na kupno mieszkania lub remont domu. Jak się jednak okazuje, remont domu to nie taka prosta sprawa.
Ogrodzenia, siatka
Dodane przez: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Pomysł na biznes: firma sprzątająca

Początek wiosny to dobry czas dla firm sprzątających. Mają najwięcej zamówień na sprzątanie po zimie, uprzątanie biur jak też magazynów, mycie okien, czyszczenie tapicerki pojazdów.
Kalkulator
Dodane przez: Lucas Hayas
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najem mieszkania a podatek

Nikt nie kocha płacić podatków. Utyskujemy, lecz nie ma wyjścia - płacić należy. Jednym z powodów faktu, że nie jest to nasza ukochana czynność jest to, że system podatkowy w naszej ojczyźnie jest dosyć skomplikowany, po prostu po ludzku lękamy się go. No, jednak czasem warto stawić mu czoła i troszkę poszperać w internecie, a może się nam to opłacić!
nagrobek

Materiały do postawienia nagrobków. Wszystko, co chcesz wiedzieć

Niektóre zakłady kamieniarskie traktują kamieniarstwo jako sztukę i pokazują to w swoich projektach. Troszczą się o to, by przygotowane przez nich realizacje wyróżniały się niecodziennym wzornictwem i fajnym wykończeniem. Polskie cmentarze z roku na rok ulegają zmianie i zaskakują coraz ciekawszym zestawieniem kształtów i barw płyt. Jaki kamień kupić i kiedy postawić płytę?
domy
Dodane przez: Nathan O'Nions
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nazbyt dużo wilgoci w domu – to jeszcze nie dramat! Jak zaradzić temu problemowi? Kogo prosić o pomoc? Parę sugestii

Dom – dla niejednej osoby to najcenniejsze, co mają. Nic dziwnego, przecież by go zbudować, trzeba włożyć naprawdę wiele wysiłku, rzeczywiście solidnie się postarać. Przez długi czas odkładać pieniądze czy wziąć kredyt, który będzie nad nami wisiał nieomal do końca naszych dni. Potem zakupić materiały, wynająć robotników, pilnować wszystkiego. Robić systematyczne remonty, zimą zakupować węgiel i odśnieżać, a jesienią grabić liście. Płacić za rachunki, odnawiać wszystko to, co tego się domaga.
ekipa remontująca
Dodane przez: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Remont mieszkania – które prace mają priorytetowe znaczenie i z jakiego powodu wskazane jest korzystać z usług fachowców?

Remontowanie mieszkania związane jest przeważnie z koniecznością poniesienia dosyć dużych nakładów finansowych, tym samym nie można się dziwić, że wiele osób odkłada podobną decyzję możliwie jak najdłużej. Na szczęście, współcześnie na rynku swoje usługi proponują specjalistyczne ekipy remontowe, dzięki czemu prace można zrealizować dosyć szybko i zyskać pewność, że rezultat finalny będzie satysfakcjonujący.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.