Remont
Kalkulator
Dodane przez: Lucas Hayas
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najem mieszkania a podatek

Nikt nie kocha płacić podatków. Utyskujemy, jednakże nie ma wyjścia - płacić wypada. Jedną z przyczyn faktu, że nie jest to nasza ulubiona czynność jest fakt, że system podatkowy w Polsce jest dosyć skomplikowany, zwyczajnie po ludzku boimy się go. No, jednak niekiedy warto wziąć byka za rogi oraz troszkę poszperać w sieci internetowej, a może się nam to opłacić!
izolacja pianką
Dodane przez: Dywilan
Podpatrzone na: Dywilan

W okresie zimowym dobre ocieplenie domu ma niezmiernie duże znaczenie

Obecnie dla istotnej części osób dom jest zwłaszcza istotnym dobrem, jakie niejednokrotnie gwarantuje prowadzenie beztroskiego, rodzinnego funkcjonowania i stabilizację.
domy
Dodane przez: Nathan O'Nions
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nazbyt dużo wilgoci w domu – to jeszcze nie dramat! Jak zaradzić temu problemowi? Kogo prosić o pomoc? Parę sugestii

Dom – dla niejednej osoby to najcenniejsze, co mają. Nic dziwnego, przecież by go zbudować, trzeba włożyć naprawdę wiele wysiłku, rzeczywiście solidnie się postarać. Przez długi czas odkładać pieniądze czy wziąć kredyt, który będzie nad nami wisiał nieomal do końca naszych dni. Potem zakupić materiały, wynająć robotników, pilnować wszystkiego. Robić systematyczne remonty, zimą zakupować węgiel i odśnieżać, a jesienią grabić liście. Płacić za rachunki, odnawiać wszystko to, co tego się domaga.
ekipa remontująca
Dodane przez: Valsts kanceleja/ State Chancellery
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Remont mieszkania – które prace mają priorytetowe znaczenie i z jakiego powodu wskazane jest korzystać z usług fachowców?

Remontowanie mieszkania związane jest przeważnie z koniecznością poniesienia dosyć dużych nakładów finansowych, tym samym nie można się dziwić, że wiele osób odkłada podobną decyzję możliwie jak najdłużej. Na szczęście, współcześnie na rynku swoje usługi proponują specjalistyczne ekipy remontowe, dzięki czemu prace można zrealizować dosyć szybko i zyskać pewność, że rezultat finalny będzie satysfakcjonujący.
nagrobek

Materiały do postawienia nagrobków. Wszystko, co chcesz wiedzieć

Niektóre zakłady kamieniarskie stosują kamieniarstwo jako prawdziwą sztukę i pokazują to w swoich projektach. Troszczą się o to, aby przygotowane przez nich projekty wyróżniały się niespotykanym wzornictwem oraz dokładnym szlifem. Polskie nekropolie z roku na rok zmieniają się i zaskakują coraz odważniejszym zestawieniem form i kolorów pomników. Który kamień wybrać i w jakim czasie stawiać pomnik?
Ogrodzenia, siatka
Dodane przez: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Pomysł na biznes: firma sprzątająca

Rozpoczęcie wiosny to najlepszy czas dla firm porządkujących. Mają najsporzej zamówień na sprzątanie po zimie, uprzątanie biur jak też magazynów, czyszczenie okien, czyszczenie tapicerki pojazdów.
firma
Dodane przez: Presidencia de la República Mexicana
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Remont kuchni bywa rzeczą, którą co jakiś czas powinien zrobić każdy, kto ma mieszkanie

Mówiąc w prost - mało kto lubi remonty. Asocjują nam się one z bałaganem, pyłem i ogólnymi nerwami. Remont zwykle zżera więcej pieniędzy niż obliczyliśmy oraz ciągnie się dłużej aniżeli zakładaliśmy.
Sprzątanie kuchni
Dodane przez: Sidolux Crystal
Podpatrzone na: Sidolux Crystal

Usługi dodatkowe a sprzątanie osiedli w Warszawie

Najistotniejsze, biorąc pod uwagę utrzymywanie czystości w różnych obiektach użyteczności publicznej czy firmowych biurach, jest to, by usługi były robione dokładnie. Solidne oraz wyjątkowo cenione na rynku firmy, które zaoferować mogą sprzątanie biur w Warszawie, jak również dbanie o czystość osiedli w mieście i poza miastem, dostrzeżone zostały już przez wielu potrzebujących pomocy w tej branży. Przede wszystkim te wyjątkowo renomowane firmy sprzątające polecane są dalej, a stałym klientom są w stanie zaproponować niezwykle korzystne ceny za swoje usługi.
układanie płytek, urządzanie mieszkania
Dodane przez: Atlas
Podpatrzone na: Atlas

Gdzie szukać pomysłów do wykończenia domu?

Gdzie szukać pomysłów do wykończenia domu?

Lato to moment w roku kiedy większość z nas rozpoczyna tak zwany Polski wypoczynek, czyli remont domu. Ta tendencja, trwa już od dawna. Jednak specyficzne postępowania naszych obywateli powodują przeprowadzanie konkretnych akcji ze strony rynku.
slider_wyburzenie
Dodane przez: LHOON
Podpatrzone na: www.Flickr.com

Jak znaleźć firmę rozbiórkową?

Zdarzają się chwile, kiedy restaurowanie zrujnowanego domu jest całkowicie bez sensu. Renowacja może zagarnąć znaczne sumy gotówki i ciągnąć się przez wiele lat, zatem trafnym wyjściem staja się roboty rozbiórkowe. Kiedy konstrukcja zostanie zburzona, można rozpocząć stawianie zupełnie nowego domostwa. Sporym ułatwieniem może być fakt, że pozostałości poprzedniej konstrukcji mogą efektywnie służyć jako fundamenty nowego domostwa. Należy jednak wiedzieć o tym, że oświadczenie o możliwości zrobienia takiego przedsięwzięcia może wydać wyłącznie kompetentny architekt.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.