Laboratorium
Laboratorium
Dodane przez: Matteo Bagnoli
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dlaczego dobór profesjonalnych mebli do laboratorium jest tak kluczowy?

Laboratoria to nietypowe pomieszczenia, w których występują osobliwe właściwości fizyczne oraz chemiczne. Chociaż poszczególne ośrodki badawcze różnią się od siebie charakterem wykonywanej pracy, jedna kwestia pozostaje identyczna: żeby praca w laboratorium przebiegała sprawnie i bezpiecznie, muszą zostać zapewnione odpowiednie warunki pracy.Z tego też względu zaprojektowanie laboratorium to wyjątkowo ważne zagadnienie, do którego musimy podejść racjonalnie i sumiennie.
Mikroskop
Dodane przez: Picturepest
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Do jakich celów służą metalograficzne badania pod mikroskopem?

Obecnie w dużych laboratoriach za usługą mikroskopów bada się próbki w świetle ,które odbija się od jej powierzchni. Można monitorować tym samym poniektóre składniki struktury i także własności konkretnego artykułu. Takie obserwacje coraz częściej pełni się także w zakresie praktyki studenckiej.
Nowe chłodziarko zamrażarki FreshFrostFree™
Dodane przez: Electrolux
Podpatrzone na: Electrolux

Jak powinno wyglądać porządnie wyposażone laboratorium, rola ultrazamrażarek we współczesnych badaniach.

Nowoczesne laboratorium wymaga odpowiednich urządzeń, wie o tym każdy, kto miał tam okazję pracować. Współczesne laboratoria nie przedstawiają się tak jak sporo osób będzie je sobie wyobrażać, czyli z zastawionymi stołami pełnymi probówek oraz kolb. Współcześnie w laboratoriach panują nowoczesne przyrządy i sprzęty, nierzadko kosztujące ogromne pieniądze i potrzebujące dobrze wyszkolonej załogi.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.