Grafika
Komputer Satellite T110
Dodane przez: TOSHIBA
Podpatrzone na: TOSHIBA

Tworzenie stron internetowych w Poznaniu.

Strona internetowa jest zasobem wiadomości, które możemy otrzymać za pomocą przeglądarki internetowej.
Niekonwencjonalna reklama
Dodane przez: driver Photographer
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Reklama zewnętrzna, dobra alternatywa dla tradycyjnych kampanii promocyjnych?

Reklama zewnętrzna kojarzy się z dużym formatem, nowoczesnymi nośnikami i niestandardowymi pomysłami. Obejmuje szerokie spektrum mediów – od aktywnych, np. mieniące się światła, po pasywne czyli plakaty. Zarówno w dużych miastach jak i małych miasteczkach, ma zaabsorbować przechodniów, kierowców, mieszkańców.
xbox i playstation na targach
Dodane przez: Gage Skidmore
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najlepsze gry tego sezonu na PS3!

Za chwilę sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata czyli koniec odpoczynku dla producentów gier. Wypada zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje tytuły jeszcze przed końcem roku, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym czasie zbija się największą forsę. Dlatego gra jest warta świeczki.
pieniądze
Dodane przez: U.S. Customs and Border Protection
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czym byłyby a także do czego służą rendery?

Chyba dowolna grupa zawodowa ma osobisty język, swoje profesjonalne, znane tylko dla zorientowanych określenia. Czasami tego typu mowa może brzmieć dziwnie albo zabawnie, przykładowo "krokodyle suszą suszarką" oznacza funkcjonariuszy ITD w czasie robienia swoich czynności zawodowych.


mysz do komputera
Dodane przez: Matthias Ripp
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Na co zwrócić uwagę składając komputer do gier? zobacz porady

Komputery przemogły naszą normalność, służą obecnie niemal w każdej każdym obszarze życia. Towarzyszą nam zarówno na przestrzeni wykonywania obowiązków zawodowych, ale nierzadko jest tak, że nie wyobrażamy sobie bez nich również spędzania czasu wolnego od pracy. Służą do przeglądania witryn WWW, prowadzenia ewidencji, jak również do celów rozrywkowych, włącznie z grami.
Wizytówki
Dodane przez: Paul Stainthorp
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaki druk wizytówek plastikowych nas zainteresuje?

Czy otrzymamy właściwie przyszykowane wizytówki?
Mężczyzna przy komputerze
Dodane przez: Marcin Wichary
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czy bezkonkurencyjny komputer do gier musi być dodatkowo najsolidniejszy?

Dopiero kilkanaście lat temu piksele w niskiej rozdzielczości zdołały zniewalać graczy swoją grafiką. Filmiki, które w tej chwili spowodowałyby raptem uśmiech politowania, wtedy pobudzały serca i wyobraźnie. To nie grafika była priorytetem. Najważniejszą rolę odgrywała historia.
telewizor
Dodane przez: Philips
Podpatrzone na: Philips

Poszukujemy właściwego odbiornika tv

Telewizja jest ciągle uwielbianą rozrywką wśród milionów ludzi z Polski - chociaż przede wszystkim wśród trochę starszych ludzi, z terenów rolniczych oraz niedużych miast. Choć tak naprawdę to niemalże każdy z nas co pewien czas ogląda coś w TV. Pamiętajmy również o tym, że w dzisiejszych czasach niby rzadziej zwykło się oglądać telewizję, ale co po tym, skoro często oglądamy w Sieci wszelakie urywki z telewizji? A poza tym, telewizory led jeszcze na dodatek są doskonałe dla miłośników filmu, którzy z wielką chęcią oglądają uznane produkcje kinowe na telewizorze. Czyli plotki o szybkiej śmierci telewizji są w zupełności bez pokrycia. Chociaż naturalnie zapamiętajmy, że jakby nie patrzeć oglądalność istotnie jest mniejsza.
wrocław
Dodane przez: the BRT
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fotografia produktowa - jak rozpocząć? Organizujemy domowe studio. Informator

Fotografia produktowa to nie wyłącznie zdjęcia w namiocie bezcieniowym przedstawiane na Allegro. Naturalnie takie również są przydatne, jednak w wielu sytuacjach wskazane jest pobawić się światłem, aby zdjęcia były bardziej interesujące.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.