Kamera
dron
Dodane przez: Peter Linehan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Współczesny, efektywny dron z kamerą - 3DR SOLO

Poszukując dzisiejszego drona z kamerą najwyższej jakości, oddanego do fachowego filmowania z powietrza, wskazane jest zaznajomić się z artykułem firmy 3D Robotics - 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą ma dużo zalet i dzisiejszych funkcji. Został zaprojektowany przez doświadczonych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu kierowanie tym dronem jest istotnie łatwe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym modelu pojawił się przycisk pauzy, jaki w razie potrzeby bezpiecznie zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO mieszczą się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, natomiast drugi w kontrolerze.
widok z drona
Dodane przez: RHL Images
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najnowocześniejsze kamery firmy GoPro

Wciąż wśród klientów duże emocje budzi kamera GoPro, która odróżnia się niesamowitymi właściwościami. Mnogość dostępnych w tym urządzeniu funkcji daje niezwykłą dowolność w wybieraniu najlepszego programu. Możliwości są bardzo szerokie, co w znacznym stopniu zachęca do wybierania najlepszej jakości sprzętów. Firmowe propozycje Gopro trafiają do niesamowicie szerokiej grupy odbiorczej, a dodatkową zaletą może być ciągłe umieszczanie w internecie filmów wykonanych za pomocy kamery.
kamera kopułkowa do monitoringu
Kamera
Dodane przez: billsoPHOTO
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kamera sportowa- funkcjonalny gadżet, który zawsze warto posiadać pod ręką

Każdy z nas w każdym calu wie, że nasze chwile z życia są przemijające. Pomimo naszych intensywnych chęci nie jesteśmy w tanie zatrzymać chociażby na chwilę przeżywanej w danym momencie sytuacji. Wszystko jest bowiem wyjątkowo ulotne. Niemniej wprawdzie, ludzkość postanowiła w pewien sposób poradzić sobie z tym kłopotem. Jedynym słusznym rozwiązaniem, który pomoże nam bez mała doświadczyć jeszcze raz dany moment z naszego życia jest jego zarejestrowanie. Okazuje się również, że w większości wypadków wybieraną formą zapamiętywania przez nas wspomnień jest nagrywanie filmów.
kamera
Dodane przez: Bosch
Podpatrzone na: Bosch

Nowoczesne urządzenie, które bardzo poprawia bezpieczeństwo w trakcie jazdy samochodem. Co to takiego?

Obecnie coraz więcej ludzi korzysta z urządzeń, które umożliwiają zapisywanie istotnych zdarzeń. Mowa oczywiście o urządzeniach do rejestrowania obrazu, ruchu czy dźwięków, jak podsłuchy. W tym artykule skupimy się na ostatnio dość powszechnym urządzeniu - kamerze umieszczonej w samochodzie. Zapewnia ona niezwykle dobre rezultaty.
kamera na kask
Dodane przez: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Jakie możliwości dają nowoczesne kamery osobom, które się chcą bawić amatorsko czy zarobkowo w filmowanie.

Aktualnie już za mniej niż pięćset złotych zostać można właścicielem zaawansowanej kamery, za pomocą której można nagrywać swoje najróżniejsze wyczyny. Obecnie sprzedawane kamery sportowe mają możliwość nagrywania w wysokich rozdzielczościach, są odporne na wodę, piasek i ekstremalne temperatury, i mają niewielkie, kompaktowe rozmiary.
Kamera GoPro Hero3
Podpatrzone na: http://kamerynakask.pl/

Kamera Sony Action Cam sprawdza się doskonale

Producenci urządzeń nagrywających starają się stale zadowalać użytkowników, więc najnowszy produkt, Sony Action Cam, zachwyca tak wielu. Użytkujący kamery wysokiej jakości, którzy wymagają najwyższego poziomu wykonania oraz rewolucji technologicznej stawiają na innowacje. Istotne jest dla nich to, by ręce były zwolnione, ponieważ rejestrowane obrazy bywają ekstremalne. To właśnie z tego powodu najnowsza propozycja Sony w rewelacyjnej cenie idealnie nadaje się dla uprawiających sporty ekstremalne.
kamera sportowa GoPro
Dodane przez: John Biehler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gopro black to kamera na kask

Kamera gopro black odróżnia się na tle pozostałych ofert urządzeń nagrywających na rynku dużymi możliwościami jej montowania. Mnogość elementów konstrukcyjnych, które pozwalają na niesamowicie przyczepne przytwierdzanie kamery, między innymi na kask, imponuje w najwyższym stopniu. Przygotowany na każdą ewentualność producent zatroszczył się nawet o najmniejszy detal.
komputer
Dodane przez: Innalibra
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Innowacyjne technologie w grach

Na dzień dzisiejszy gry komputerowe stosują sporo nowych technologii, o których jakiś czas temu nawet nie śniło się użytkownikom. Spowodowało to powstanie wielu nowoczesnych kontrolerów do gier, nieliczne z nich zostały nawet wykorzystane w urządzeniach nowej generacji. Wyraźnym przykładem zmiany kontrolerów do gier jest wykorzystanie akcelerometru, jaki występuje w licznych telefonach komórkowych, a także w standardowych kontrolerach już w PlayStation 3. Akcelerometr to urządzenie ustalające lokalizację elementu konsoli w przestrzeni trójwymiarowej. Użycie tego elementu do kontrolerów pozwoliło wzbogacić gry o element zręcznościowy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.