Kamera
widok z drona
Dodane przez: RHL Images
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najnowocześniejsze kamery firmy GoPro

Wciąż wśród klientów duże emocje rozbudza kamera GoPro, jaka charakteryzuje się niezwykłymi właściwościami. Wiele dostępnych w tym sprzęcie funkcji oferuje niesamowitą dowolność w wyborze najlepszego programu. Możliwości są niesamowicie szerokie, co dodatkowo zachęca do wybierania doskonałej jakości sprzętów. Firmowe propozycje Gopro trafiają do bardzo szerokiej grupy odbiorczej, a dodatkową zaletą może być systematyczne umieszczanie w internecie filmów wykonanych za pomocy kamery.
Kamera
Dodane przez: billsoPHOTO
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Kamera sportowa- funkcjonalny gadżet, który zawsze warto posiadać pod ręką

Każdy z nas doskonale wie, że nasze chwile z życia są ulotne. Pomimo naszych usilnych chęci nie jesteśmy w tanie zatrzymać chociażby na chwilę doświadczanej w danym momencie sytuacji. Wszystko jest bowiem niesamowicie ulotne. Niemniej jednak, ludzkość postanowiła w pewien sposób poradzić sobie z tym kłopotem. Jedynym trafnym rozwiązaniem, który pomoże nam w pewnym sensie przeżyć jeszcze raz dany moment z naszego życia jest jego zarejestrowanie. Okazuje się zarówno, że na ogół wybieraną formą zapisywania przez nas wspomnień jest rejestrowanie filmów.
Kamera GoPro Hero3
Podpatrzone na: http://kamerynakask.pl/

Kamera Sony Action Cam sprawdza się doskonale

Producenci urządzeń nagrywających starają się nadal cieszyć użytkowników, dlatego najnowszy produkt, Sony Action Cam, zachwyca tak wielu. Użytkujący kamery wysokiej jakości, którzy wymagają doskonałego poziomu wykonania oraz rewolucji technologicznej wybierają nowoczesność. Ważne jest dla nich to, aby ręce były nieskrępowane, ponieważ nagrywane obrazy bywają ekstremalne. To właśnie dlatego najnowsza propozycja Sony w rewelacyjnej cenie perfekcyjnie nadaje się dla uprawiających sporty ekstremalne.
kamera kopułkowa do monitoringu
dron
Dodane przez: Peter Linehan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Współczesny, efektywny dron z kamerą - 3DR SOLO

Poszukując nowoczesnego drona z kamerą najwyższej jakości, przeznaczonego do profesjonalnego filmowania z powietrza, pożądane byłoby poznać się z produktem firmy 3D Robotics - 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą posiada dużo zalet i nowoczesnych funkcji. Został zaprojektowany przez doświadczonych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu sterowanie tym dronem jest istotnie bezproblemowe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym rodzaju pojawił się przycisk pauzy, który w razie potrzeby bez ryzyka zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO mieszczą się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, natomiast drugi w kontrolerze.
kamera sportowa GoPro
Dodane przez: John Biehler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gopro black to kamera na kask

Kamera gopro black wyróżnia się na tle reszty ofert sprzętów rejestrujących na rynku dużymi możliwościami jej montowania. Mnogość elementów konstrukcyjnych, jakie pozwalają na niezwykle przyczepne przytwierdzanie kamery, między innymi na kask, imponuje w znacznym stopniu. Przygotowany na każdą ewentualność producent zadbał nawet o najdrobniejszy detal.
kamera
Dodane przez: Bosch
Podpatrzone na: Bosch

Nowoczesne urządzenie, które bardzo poprawia bezpieczeństwo w trakcie jazdy samochodem. Co to takiego?

Obecnie coraz więcej ludzi korzysta z urządzeń, które zapewniają rejestrację istotnych wydarzeń. Mówimy rzecz jasna o rejestratorach obrazu, ruchu czy głosu, jak podsłuchy. W tym artykule powiemy o ostatnimi czasy dość powszechnym urządzeniu - kamerze umieszczonej w samochodzie. Zapewnia ona niezwykle obiecujące rezultaty.
komputer
Dodane przez: Innalibra
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Innowacyjne technologie w grach

Obecnie gry komputerowe wykorzystują wiele zaawansowanych technologii, o jakich kilka lat temu nawet nie śniło się użytkownikom. Spowodowało to powstanie wielu ulepszonych kontrolerów do gier, nieliczne z nich były nawet zaimplementowane w urządzeniach nowej generacji. Wyraźnym przykładem ewolucji tych urządzeń jest wykorzystanie akcelerometru, który można znaleźć w wielu telefonach komórkowych, a także w typowych kontrolerach już w PlayStation 3. Akcelerometr to urządzenie określające położenie elementu konsoli w przestrzeni trójwymiarowej. Użycie tego urządzenia do kontrolerów pozwoliło wzbogacić gry o element zręcznościowy.
kamera na kask
Dodane przez: http://sxc.hu
Podpatrzone na: http://sxc.hu

Jakie możliwości dają nowoczesne kamery osobom, które się chcą bawić amatorsko czy zarobkowo w filmowanie.

Aktualnie już za mniej niż pięćset złotych zostać można właścicielem zaawansowanej kamery, za pomocą której można nagrywać swoje najróżniejsze wyczyny. Obecnie sprzedawane kamery sportowe mają możliwość nagrywania w wysokich rozdzielczościach, są odporne na wodę, piasek i ekstremalne temperatury, i mają niewielkie, kompaktowe rozmiary.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.