Kamery
GoPro Hero 4 Silver
Dodane przez: Dave Jones
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Interesującą propozycją jest sportowa kamera Sony hdr-as100

Wielu sportowców, szczególnie tych, którzy podczas ćwiczeń robią skomplikowane figury, chce żeby ich wyczyny zostały nagrywane. Nie zawsze pojawia się możliwość, by robiły to osoby trzecie, szczególnie jeżeli pojedzie się na rowerze, dlatego takim osobom pokazywana jest kamera Sony hdr-as100. Mała, lekka, a równocześnie oferująca szansę zapisywania obrazu w jakości full hd spowoduje, że takie nagranie okazuje się nie tylko świetną pamiątką, lecz również czymś, czym chcemy się dzielić w większym gronie.
Kamera GoPro Hero3
Podpatrzone na: http://kamerynakask.pl/

Kamera Sony Action Cam sprawdza się doskonale

Producenci urządzeń nagrywających starają się stale zadowalać użytkowników, więc najnowszy produkt, Sony Action Cam, zachwyca tak wielu. Użytkujący kamery wysokiej jakości, którzy wymagają najwyższego poziomu wykonania oraz rewolucji technologicznej stawiają na innowacje. Istotne jest dla nich to, by ręce były zwolnione, ponieważ rejestrowane obrazy bywają ekstremalne. To właśnie z tego powodu najnowsza propozycja Sony w rewelacyjnej cenie idealnie nadaje się dla uprawiających sporty ekstremalne.
sprzęt rtv
Dodane przez: Philips
Podpatrzone na: Philips

Sprzęt RTV jest już w każdym mieszkaniu

Sprzęt RTV zmienia się bardzo szybko. Elektronika wciąż się przemienia oraz co chwilę zjawia się coś lepszego. Przez to zanim zadecydujemy się na konkretny sprzęt RTV należy się zastanowić, czy chcemy skorzystać ze starszego typu, który jest już trochę tańszy, czy jednak planujemy dać ciut więcej finansów oraz kupić najnowszy typ.
Jazda wyczynowa na rowerze
Dodane przez: Eli Christman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najlepsza kamera w technologii cyfrowej GoPro3 do kupienia już w sklepach

Doskonale sprawdzające się zdaniem profesjonalistów i amatorów sportów wyczynowych kamery GoPro 3 to innowacyjna propozycja producenta. Niesamowicie wydajna oferta daje znakomite możliwości.
Dron Phantom
Dodane przez: Adam Meek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowatorskie techniki na filmowanie różnych uroczystości, jak da się wykorzystać drony w tym celu

Nowoczesna technika coraz częściej jest wykorzystywana w różnych obszarach życia. Bardzo dobrym przykładem na to mogą być na przykład filmowanie oraz fotografia - tu wpływ nowych rozwiązań i pomysłów jest naprawdę bardzo widoczny.
Microsoft Hardware obchodzi swoje 30. urodziny
Dodane przez: Microsoft
Podpatrzone na: Microsoft

Przydatny komputer dla gracza

Wszyscy gracze potrzebują solidnego komputera, na którym pojedynki osiągną wyśmienitą jakość i zapewnią otrzymywanie świetnej przyjemności z tej postaci rozrywki. Niezastąpiony jest wysokiej jakości komputer, silna karta graficzna czy monitor o doskonałej ostrości obrazu.
w hotelu
Dodane przez: Torsten Maue
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakich przyczyn Poznań jest rewelacyjnym miastem w Polsce na organizację spotkań biznesowych?

Jeżeli planujemy zorganizować spotkanie biznesowe czy dużą konferencję potrzebujemy być pewni, że miejsce, na które się zdecydujemy, spełni nasze największe oczekiwania. By nasza impreza przyniosła zakładane efekty, powinniśmy wybrać praktyczne lokale konferencyjne, które we wcześniejszym okresie zostały stosownie przystosowanie do organizacji wskazanych eventów. Oprócz nowoczesnych pomieszczeń konferencyjnych, równie istotny jest klimat miasta, w którym planujemy spotkanie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.