Kamery
Microsoft Hardware obchodzi swoje 30. urodziny
Dodane przez: Microsoft
Podpatrzone na: Microsoft

Przydatny komputer dla gracza

Każdy gracz chce bardzo dobrego komputera, na którym pojedynki osiągną wyśmienitą jakość i umożliwią czerpanie prawdziwego zadowolenia z danej postaci rozrywki. Niezbędny jest wysokiej jakości komputer, silna karta graficzna czy ekran o doskonałej ostrości grafiki.
sprzęt rtv
Dodane przez: Philips
Podpatrzone na: Philips

Sprzęt RTV jest już w każdym mieszkaniu

Przyrównajmy sprzęt RTV zanim go zakupimy. Elektronika cały czas się przemienia oraz co chwilę ukazuje się coś kolejnego. Dlatego nim zadecydujemy się na dany sprzęt RTV należy się namyślić, czy pragniemy skorzystać ze starszego modelu, który jest już troszkę tańszy, czy ciągle wolimy przeznaczyć ciut więcej finansów oraz kupić aktualny model.
w hotelu
Dodane przez: Torsten Maue
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Z jakich przyczyn Poznań jest rewelacyjnym miastem w Polsce na organizację spotkań biznesowych?

Jeśli planujemy zorganizować spotkanie biznesowe czy znaczną konferencję musimy być pewni, że miejsce, które wybierzemy, spełni nasze najwyższe wymagania. By nasza impreza przyniosła planowane efekty, musimy zdecydować się na praktyczne pomieszczenia konferencyjne, które we wcześniejszym okresie zostały odpowiednio przygotowane do organizacji omawianych wydarzeń. Oprócz nowoczesnych sal konferencyjnych, równie ważny jest klimat miasta, w którym planujemy spotkanie.
Jazda wyczynowa na rowerze
Dodane przez: Eli Christman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najlepsza kamera w technologii cyfrowej GoPro3 do kupienia już w sklepach

Znakomicie sprawdzające się według profesjonalistów oraz amatorów sportów wyczynowych kamery GoPro 3 to nowoczesna propozycja producenta. Niezwykle wydajna oferta daje znakomite możliwości.
GoPro Hero 4 Silver
Dodane przez: Dave Jones
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Interesującą propozycją jest sportowa kamera Sony hdr-as100

Sporo sportowców, szczególnie tych, którzy podczas ćwiczeń wykonują trudne akrobacje, chce aby ich umiejętności zostały nagrywane. Nie zawsze pojawia się szansa, żeby robiły to osoby trzecie, zwłaszcza jeśli przemieszcza się na rowerze, dlatego takim sportowcom pokazywana jest kamera Sony hdr-as100. Mała, leciutka, a jednocześnie dająca szansę rejestrowania obrazu w jakości full hd powoduje, że takie nagranie okazuje się nie tylko wspaniałą pamiątką, ale również czymś, czym chcemy się dzielić w większym gronie.
Kamera GoPro Hero3
Podpatrzone na: http://kamerynakask.pl/

Kamera Sony Action Cam sprawdza się doskonale

Producenci sprzętów nagrywających starają się stale zachwycać użytkowników, dlatego najnowszy produkt, Sony Action Cam, zachwyca tak wielu. Użytkownicy kamer wysokiej jakości, którzy wymagają najwyższego poziomu wykonania oraz rewolucji technologicznej cenią nowoczesność. Ważne jest dla nich to, aby ręce były zwolnione, gdyż rejestrowane obrazy bywają ekstremalne. To właśnie z tego powodu nowa propozycja Sony w doskonałej cenie idealnie nadaje się dla uprawiających sporty ekstremalne.
Dron Phantom
Dodane przez: Adam Meek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowatorskie techniki na filmowanie różnych uroczystości, jak da się wykorzystać drony w tym celu

Najnowocześniejsza technika coraz częściej wykorzystywana bywa w różnych obszarach życia. Doskonałym przykładem na to mogą być na przykład filmowanie oraz fotografia - tu wpływ najnowszych pomysłów i rozwiązań jest faktycznie doskonale widoczny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.