Urządzenia
Epson Perfection V750-M Pro
Dodane przez: 4Press.pl
Podpatrzone na: 4Press.pl

Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Epson to świetny sprzęt elektro.

Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Epson ze zintegrowanym systemem atramentowym, nadają się do małych biur, gdzie dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Jest to urządzenie mające wysoką rozdzielczość druku, co pozwala na uzyskanie efektów fotograficznej jakości drukowanych dokumentów. Szybkość drukowania to 32 stron minutę w czerni, pozwala to na zaoszczędzenie czasu przy drukowaniu większej ilości dokumentów. Szybkość wydruku to 20 stronn minutę w kolorze, co sprawia, że czas potrzebny do wydruku materiałów kolorowych jest stosunkowo krótki.
notebooki, laptopy
Dodane przez: Jeffrey Zeldman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Stale rosnące zapotrzebowanie na notebook – czym kierować się przy kupnie tego typu urządzeń?

Obecnie mamy do czynienia ze zjawiskiem, zwane ciągłym rozwojem technologicznym. Niemal codziennie możemy wyczytać czy usłyszeć o danej nowości technologicznej wypuszczanej na rynek lub świeżo zaprojektowanej. Z uwagi na to, iż technologia naprawdę szybko się rozwija, znacząco rośnie jej wpływ na ludzkie życie i zaczyna determinować niemal każdą strefę naszej codzienności.
sprzęt agd
Dodane przez: Daniel Oines
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Każdy z nas w codziennym życiu korzysta z najróżniejszych urządzeń AGD

Produkty żywnościowe z reguły lądują w lodówce, gdzie bezpiecznie będą czekać na wykorzystanie, na gazowej kuchni przygotowuje się obiady dla domowników, a brudne ubrania wypierze wydajna pralka automatyczna. Sprzęty takie są tak powszechne, że ciężko niektórym wyobrazić sobie bez ich pomocy codzienne dni, a problem zaczyna się pojawiać, gdy coś ulegnie awarii.
sprzęt komputerowy
Dodane przez: Johan Larsson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Komputery unowocześnione o inne funkcje

Producenci urządzeń elektronicznych wychodzą naprzeciw aktualnym potrzebom czy wymogom użytkowników. To właśnie oni wpływają na funkcjonalność urządzeń, ponieważ poszczególne opcje są szczegółowo dostosowywane do ich oczekiwań. Nowoczesne komputery odróżniają się lekkością oraz intuicyjną obsługą. Ma to spore znaczenie podczas pracy, gdzie też bezawaryjność jest pożądaną cechą. Nowości komputerowe możemy znaleźć w sklepach na miejscu, jak i w sklepach internetowych.
praca przy komputerze
Dodane przez: Intel Free Press
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Bezpieczeństwo informatyczne w firmach, czyli jakimi sposobami zagwarantować nieprzerwane działanie infrastruktury IT

Obecnie niewiele firm może sobie poradzić bez komputera. Nawet przy niewielkich, kilkuosobowych firmach duża część pracowników ma jakieś laptopy czy komputery, na których realizuje swój zakres obowiązków. W firmach większych urządzeń jest dużo więcej, oprócz tego pojawić się mogą urządzenia sieciowe, albo serwery na oprogramowanie firmowe.
Koszulka z nadrukiem Bad Girls
Dodane przez: theseguyz.com
Podpatrzone na: theseguyz.com

Jaki rodzaj transportu towarów jest w Polsce ogromnie popularny? O czym powinni pamiętać właściciele takich firm oferujących transport?

W naszym kraju bardzo silną pozycję ma transport drogowy. Duża część towarów jest w taki sposób przewożona. Z tego też względu nie jest dziwne to, iż można spotkać dużo profesjonalnych firm transportowych, z jakich usług można spokojnie skorzystać.
tablety Nexus
Dodane przez: Maurizio Pesce
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Tablety i smartfony czyli jak wygląda obecnie rynek rozrywki mobilnej na świecie.

Od paru lat na rynku rozrywki mobilnej niepodzielnie królują sprzęty wyposażone w ekrany dotykowe, to znaczy smartfony i tablety. Mimo że mają one podobne funkcjonalności i sposób działania, to jednak odróżnia je kilka istotnych szczegółów. Przede wszystkim za pomocą smartfonów można dzwonić, tablety takiej funkcjonalności nie mają, chociaż pewna ich część pozwala na zamontowanie karty SIM do korzystania z internetu.
Microsoft Hardware obchodzi swoje 30. urodziny
Dodane przez: Microsoft
Podpatrzone na: Microsoft

Przydatny komputer dla gracza

Wszyscy gracze chcą satysfakcjonującego komputera, na którym pojedynki zdobędą doskonałą klasę i zapewnią otrzymywanie prawdziwego zadowolenia z tej formy zabawy. Niezastąpiony jest wysokiej jakości komputer, silna karta graficzna czy ekran o doskonałej ostrości obrazu.
backup danych
Dodane przez: Vernon Chan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Przezorny zawsze ubezpieczony

Zastanawiałeś się kiedyś jak wiele danych posiadasz i jakie byłyby konsekwencje ich utraty? Czy strata nie zaburzyłaby funkcjonowanie Twojego biznesu? Powinniśmy przyjąć do wiadomości, iż dyski twarde czy smartfony ulegają awariom. Możemy paść ofiarą kradzieży lub najzwyczajniej w świecie zgubić urządzenia z ważnymi danymi. Często też zdarzają się momenty w których tracimy dane z powodu własnego niedopatrzenia lub pomyłki innych osób. A wirusy komputerowe? Nierozmyślne upuszczenie laptopa? Wbrew pozorom powyższe wypadki przytrafiają się, a odzyskanie danych bywa drogie a czasami niemożliwe.
certyfikacja urządzeń na place zabaw
Dodane przez: Dylanlspangler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Od audytu do certyfikatu - czyli długa droga poprzez zawiłą biurokrację

Sprawa audytu stała się jeszcze bardziej istotna w momencie przystąpienia Polski w szeregi Unii Europejskiej. Budowanie dobrej opinii, czy też ugruntowywanie pozycji na tle konkurencji, to w obecnych czasach jedynie część powodów stosowania nadzoru oraz nadawania certyfikatów.


Od audytu do certyfikatu - czyli długa droga poprzez zawiłą biurokrację

Metody wstępnej obróbki danych i kontrola różnorodnych firm mają przed sobą jeden główny cel.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.