Komis
samochód renault
Dodane przez: Elescir
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nabywając samochód wskazane jest aby zastanowić się jak drogie będzie jego utrzymanie lub wymiana części

Wiele osób aktualnie decyduje się na zakup używanego samochodu z odpowiednim przebiegiem i w bezawaryjnym stanie. Jest toniewątpliwie świetne wyjście dla młodych kierowców, którzy nie mają jeszcze odpowiedniego doświadczenia i wielu lat za kierownicą. Na domiar tego jest to o wiele tańszy koszt, bo na auta z salonów stać jedynie majętnych ludzi, bądź osoby o zdolności kredytowej. Zakup samochodu to istotna sprawa w życiu każdego kierowcy, dlatego stawiając na pojazd z drugiej ręki dobrze jest dokładnie się namyślić przed podjęciem decyzji i odwiedzić parę komisów samochodowych.
komputer
Dodane przez: Maurizio Pesce
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dobra opieka nad sprzętem komputerowym

Jesteśmy w czasach, kiedy każdy z nas ma jakieś urządzenia, które służą do kontaktu ze światem. Nie można przeoczyć faktu, że jesteśmy zdominowani przez Internet, który wszedł w praktycznie każdą dziedzinę naszego funkcjonowania. W Internecie płacimy rachunki, rozliczamy podatki, kupujemy samochody, ciuchy, żywność, wykonujemy przelewy, czatujemy ze znajomymi, zwiedzamy świat, czytamy, oglądamy filmy…
Złomowanie samochodów
Dodane przez: J@M€S
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Które elementy wskazują na złomowanie pojazdów?

Dzisiaj na krajowych drogach jeździ kilka milionów aut, jednak spory odsetek tych samochodów będą to pojazdy stare i nadzwyczaj zniszczone. Głównie takie samochody nabywane są z rynku wtórnego, na którym bardzo dużo aut pochodzi z rynków zachodnich. Zazwyczaj będzie to rynek niemiecki, gdzie samochody, jakie wskazują pierwsze symptomy starości, ukazują się pierwsze usterki sprzedawane będą do komisów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.