Drukarki
Gwiazda wydrukowana w drukarce 3D
Dodane przez: fdecomite
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co to jest druk 3D oraz jak działa

Druk 3D już dawno temu przeszedł drogę z teorii w rzeczywistość, a na przestrzeni minionych lat drukarki 3D stały się dużo tańsze a także w wyższym stopniu przystępne. Specjaliści prognozują, że w nadchodzących latach wydruki 3D będą obecne w naszych mieszkaniach oraz będziemy korzystać ich na co dzień podobnie jak z mikrofalówek.
tusz do drukarek
Dodane przez: frankieleon
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dynamiczny rozkwit techniki w naszych czasach - nowomodna technologia voip

Firmy które zajmują się współczesną techniką biurową oferują profesjonalne wyposażenie dla domów prywatnych i firm. Obecnie trudno sobie wyobrazić życie bez różnorodnych urządzeń technicznych, takich jak komputery bądź drukarki, z jakich korzystamy codziennie i które są ogromnie przydatne w naszym codziennym życiu.
Epson Perfection V750-M Pro
Dodane przez: 4Press.pl
Podpatrzone na: 4Press.pl

Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Epson to świetny sprzęt elektro.

Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Epson wraz ze systemem atramentowym, idealnie nadają się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów zw. z drukowaniem. Jest to urządzenie o wysokiej Rozdzielczości druku, co pozwala na uzyskanie efektów fotograficznej jakości drukowanych materiałów. Szybkość wydruku wynosi 32 stron minutę w czerni, pozwala to na oszczędzenie czasu przy drukowaniu większej liczby dokumentów. Szybkość druku to 20 stron/min. w trybie kolorowym, co sprawia, że czas potrzebny do wydruku dokumentów kolorowych jest stosunkowo krótki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.