Komunikacja
bus

Przewożenie osób autobusem jako doskonała forma działalności dla osób lubiących jeżdżenie autami i autokarami.

Przewóz osób daje bardzo bogate możliwości komunikacyjne dla ludzi. Istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na usługi powiązane z przewozem jak np. wynajmem środków transportu typu busy, autobusy, autokary. Usługi firm przewozowych pozwalają w sprawny sposób dowieść podróżującego i ładunek do określonego miejsca na terenie kraju oraz poza jego granicami. Biorąc pod uwagę wciąż rozwijającą się i ulepszaną sieć dróg, transport również przewozy podrózujących, wciąż ulegają zmianom a też sprzyjają dogodniejszym i sprawniejszym warunkom przemieszczania. Bezpieczeństwo i luksus podróży to obecnie norma w przewozach osobowych.
Tłumaczenia z języków obcych
Dodane przez: tomek.mazur
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Trudna praca tłumacza

Niewielu zdaje sobie całkowicie sprawę ze znaczenia języka. Jest on dla nas nieomal niezauważalny chociaż posługujemy się nim każdego dnia. Stanowi on nieodłączny element naszego życia. System ów, składający się z symboli, reguł gramatycznych oraz formy brzmieniowej pozwala nam na komunikację z innymi osobami. Bez tego nie byłoby socjalizacji, stąd jedną z pierwszych rzeczy, jakiej uczą się malutkie dzieci jest mowa.
szkoła języków obcych
Dodane przez: The LEAF Project
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jaka jest oferta szkół językowych dla obcokrajowców chcących nauczyć się polskiego.

O tym, że należy się uczyć języków obcych wie coraz większa ilość rodaków, bardzo zresztą to zresztą widać po liczbie językowych szkół, jakie u się otwierają. Dominującym językiem to angielski, lecz dużą popularnością się tez cieszą hiszpański, francuski i niemiecki.
Polska Akademia NLP
Podpatrzone na: polskaakademianlp.pl

Techniki NLP, czyli w jaki sposób sprawnie wpływać na innych bez manipulacji

Techniki nlp pozwalają skutecznie wpływać i oddziaływać na inne osoby, bez zastosowania manipulacji. Dzięki tym nadzwyczajnym technikom możliwe jest prowadzenie aktywnej, efektywnej komunikacji z drugą osobą. Techniki nlp skonstruowano w celu samorozwoju, bo badacze przypuszczają, że każdy z nas posiada wszelkie konieczne zasoby, które wpływają na odniesienie sukcesu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.