Samolot
akcesoria do sprzątania
Dodane przez: FolsomNatural
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Przewóz międzynarodowy w dobrej cenie

W obecnych realiach Polacy bardzo chętnie używają niedrogich linii lotniczych, gdy chcą przedostać się do innego kraju. Nic w tym zaskakującego, alternatywa ta jest ciekawa cenowo i komfortowa.
samolot schodzący do lądowania
Dodane przez: Aero Icarus
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie prawa przysługują pasażerom, którzy podróżują samolotem?

Każdy pasażer samolotu ma konkretne ustalone prawa, jednak okazuje się, że multum ludzi nie wie, jakie prawa im przysługują. Jeżeli nierzadko podróżujemy samolotami, to z pewnością winniśmy wiedzieć, które są prawa pasażera. Jest ich niezwykle dużo i odnoszą się one do wielu różnorodnych aspektów podróżowania.
samolot w powietrzu
Podpatrzone na: http://sxc.hu/

Opóźniony odlot: odszkodowanie, kompensata lotnicze

Coraz więcej osób korzysta z przewozu lotniczego. Jest to bowiem niezwykle szybki sposób transportowania na większych dystansach. Niestety, tak jak w różnych środkach przewozu, tutaj także zdarzają się opóźnione, bądź odwołane loty.
lotnisko
Dodane przez: Junpei Abe
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jakie prawa ma pasażer, jeżeli jest opóźniony lot

Jeżeli myślimy o liniach lotniczych, to zazwyczaj myślimy o tym, gdzie musimy się wybrać samolotem lub gdzie ostatnio lecieliśmy. Niektóre osoby myślą o rozwalonych walizkach albo o bagażach, które poleciały dalej i na które musieli czekać. Część osób przypomina sobie jak czekali na spóźniony lot. Bardzo często nie otrzymało się za to żadnej rekompensaty. Dlaczego? Bo nie bierzemy pod uwagę, że gdy firma lotnicza sprzedaje nam bilety, to posiadają wobec nas pewne zobowiązania.
zakład samochodowy
Dodane przez: Clemens v. Vogelsang
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jeśli zamierzasz odbyć lot samolotem, upewnij się, że masz gdzie zaparkować swój samochód

Lot samolotem bywa najbardziej wygodnym sposobem podróżowania. Coraz lepiej rozwinięte połączenia w Polsce gwarantują, że również w granicach kraju można z powodzeniem poruszać się samolotami. To idealna możliwość dla biznesmenów, którzy załatwiają sprawy w różnorakich częściach Polski i potrzebują przemieszczać się w naprawdę szybkim czasie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.