Z jakich przyczyn dobrze jest skorzystać z programów CRM?

Jako pracownik biura ubezpieczeniowego nie jeden raz rozmyślałam o rozwiązaniu, które wspomogłoby mnie w zarządzaniu swoimi działaniami. Zazwyczaj wnosiłam starania, aby utrzymać porządek i być zorganizowaną. Jednak mnóstwo papierów w segregatorach, kilkanaście aplikacji do obsługi wcale mi pracy nie ułatwia. A czasem jest wręcz odwrotnie, ileż ja się musiałam nieraz naszukać, by znaleźć wzór umowy. Nieraz mnie to rozgniewało.


Testowałam różne techniki. Aż pewnego dnia doszłam do wniosku, że w czasach informatyzacji powinien być dostępny oprogramowanie dla brokera ubezpieczeniowego - (sprawdź oprogramowanie dla brokera). Okazało się, że takie narzędzie jest.

Od tej pory zajmowanie się kontaktem z klientem, dokumentacją , a także różnymi rozliczeniami jest dużo łatwiejsze i szybsze. A co ważne, teraz trudno jest mi nie pamiętać o ważnym spotkaniu czy kontakcie z klientem, ponieważ CRM dla brookera (więcej na stronie) posiada funkcję przypominania.

Więcej artykułów

Nowatorski dron Inspire 1 i jego pozytywy

dron
Dodane przez: Walter
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Na nowoczesnym rynku pojawia się coraz więcej dronów, które wykorzystywane są na dużą skalę. Drony zezwalają na robienie zdjęć oraz filmowanie z powietrza, co daje istotnie niespotykane oraz niepowtarzalne wyniki.


W tym momencie wykonanie przejrzystej bazy danych nie stanowi dla mnie problemu. Już nie nie mam potrzeby już szukać wzorów dokumentów ubezpieczeniowych – ten program program księgowy wygeneruje je za mnie. Dużą zaletą tej aplikacji jest to, że jest zintegrowane z innymi narzędziami w naszej firmie .

Jak odnalazłam wyżej omawiane rozwiązanie? Wprowadziłam w pasku wyszukiwarki słowa "CRM Wrocław" i porównałam wyniki, po czym wybrałam najdogodniejszą według mnie. Jestem bardzo zadowolona.
Dodane przez: k.s.
2022/08/10, 07:34
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.