Reklama wykorzystująca autobusy

Przewoźnicy mogą przedstawić bogatą ofertę reklamową. Przemieszczająca się reklama potrafi sprawić, że przekaz dotrze do tysięcy potencjalnych klientów.


Ogromną korzyścią formy reklamy outdoorowej, takiej jak reklama na autobusach jest stały kontakt przekazu marki z aktywną populacją mieszkańców miasta.
karta
Dodane przez: coffsharbourlibrary
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Do dyspozycji reklamodawców przewoźnicy udostępniają zewnętrzne powierzchnie pojazdu, ja również w środku autobusu można umieścić niestandardowe formy reklamy. W temacie takim jak reklama autobusy Szczecin przykładowo ma do zaproponowania kilka opcji. Jeśli chodzi o reklamę na powierzchni zewnętrznej autobusu, proponuje się: tył (możliwość z szybą), bok autobusu (możliwość oklejenia szyb wyłącznie na jednym boku), jak też opcjonalnie cała powierzchnia autobusu włącznie z przodem - Medas Media. Natomiast wewnątrz pojazdu można zamieścić formy reklamy takie jak: plakaty przyklejane na tyle siedzeń, bądź zamieszczane na wyższym poziomie przy pomocy stworzonych do tego ramek, jak również ulotki i nalepki.


mężczyzna
Dodane przez: Adam charette
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Ceny za usługi reklamowe ustalane są indywidualnie, na podstawie ilości pojazdów, ale także czasu ekspozycji przekazu. Dodatkowo, przewoźnicy proponują możliwość wynajęcia powierzchni reklamowych bądź ustawienia nośników reklamowych na terenie dworca oraz jego pobliżu.
Jeśli interesuje nas zagadnienie takie jak reklama (polecamy również www.ed.torun.pl) autobusy Krosno podobnie wiele innych miejscowości w województwie podkarpackim, może zaoferować naprawdę atrakcyjne ceny -
2020/09/13, 07:53
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.