Jakimi sposobami można przemieszczać się po pokładach Titanica ?

Czy wiesz, iż współcześnie technika zezwala na oglądanie różnych miejsc, przykładowo muzeów także bez wychodzenia z domu? Nie idzie tu wyłącznie o oglądanie zdjęć czy filmików.


projektowanie3d
Dodane przez: Damir Kovacec
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Więcej artykułów

Uroczystość zaślubin: fotograf jest obowiązkowy i nie ma dyskusji

ślub w kościele
Dodane przez: Agata Kwiecień
Podpatrzone na: abcslubu.pl
Ślub jest pełnym magii wydarzeniem. Nie ma się więc co dziwić, że osoby wstępujące w związek małżeński pragną zatrzymać wspomnienie tych naprawdę ważnych chwil na całe życie. Najlepszym oczywiście sposobem są zdjęcia.


Co po niektóre miejsca mogłabyś odwiedzać interaktywnie.


Możesz spacerować po salach czy też komnatach różnorodnych zamków, muzeów. Mogłabyś również pójść do wirtualnego muzeum i oglądać wiszące na ścianach obrazy.

Nasz atrakcyjny news zainteresował Cię na tyle, że czujesz ochotę na następne? Bardzo nas to cieszy. Więc wejdź w podany link.

Nic nie stoi także na przeszkodzie, żeby pospacerować po wirtualnych pokładach Titanica. To wszystko umożliwiają tzw. wizualizacje 3d, czyli wierne, fotorealistyczne odwzorowania rzeczywistości. Na ekranie laptopa mogłabyś samodzielnie zadecydować czy też pójść w lewą stronę czy też w prawą stronę. Nieco przypominają one gierki informatyczne, ale pokazują prawdziwe lokacje. Również takie, jakie być może chciałbyś poprzez wizualizacje 3d zareklamować w ramach kierowanej przez siebie spółki . możliwości mogą być ogromne. Jako że wizualnie mogą one do złudzenia przypominać zdjęcia, często znajdują zastosowanie w przykładowo reklamie.

Nie zastanawiaj się- przejdź do serwisu obsługa faktur, aby uzyskać ciekawe informacje na prezentowany w tekście temat. Oczekujemy na twą opinię!

/J]

Tak zwane modelowanie 3d to czasochłonny, długotrwały oraz bardzo skomplikowany proces wizualizacje 3d Rox3d. Niemniej jednak dla ekspertów nic nie jest niewykonalne. Weźmy na przykład różne filmy. Nie wyłącznie z typu since-fiction, ale również filmy komediowe czy sensacyjne.


Jak to prawdopodobne, iż odtwórca roli grający Forresta Gumpa witał się z kilkoma nieżyjącymi już prezydentami? Podobno najlepsze wyniki specjalne to te, jakich nie widać na pierwszy rzut oka. Do tego właśnie między innymi służy modelowanie 3d , użyte przykładowo przy ożywianiu dinozaurów na wymagania filmu Park Jurajski.
2020/05/15, 07:56
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.