Dla kogo są kierowane specjalne programy motywacyjne i co mają na celu?

Nielekkie ubiegłe czasy, nauczyły Polaków tego, żeby jeśli już trzeba pracować, to nie wolno się przepracować. Dlaczego? Ponieważ wszelki pragnałby przeznaczyć swe siły na realizację swych planów niż być tylko trybikiem w czyjejś maszynie.
Pracować oczywiście trzeba, lecz, jeżeli można się przy tym nie męczyć, to dlaczego robić to z naszej woli?


programy motywacyjne
Dodane przez: Kaldewei
Podpatrzone na: Kaldewei


Takowy karygodny tok myślenia przyświeca niestety coraz to bardziej znacznej liczbie ludzi.

Wejdź na naszą witrynę - w niej czeka na Ciebie bieżący materiał nowego działu. Zrobiliśmy go dla Ciebie z przyjemnością.

Ich managerowie oczywiście wiedzą o tym, dlatego także chcąc ratować czasami wręcz prestiż spółki, wynajmują osoby, jakie organizują tzw. programy motywacyjne. Przecież nikt nie zna lepiej niuansów funkcjonowania Twej firmy niżeli sami pracownicy.

Jeżeli chcesz pogłębić temat, to zachęcamy Cię do przeczytania tekstu, który opracowaliśmy pod zamieszczonym linkiem. Tam stale znajduje się bieżąca notka (http://www.lampydodomu.pl/1227-oswietlenie-ogrodowe).

Jeżeli wszakże nie są w wykonywaniu pracy zbyt efektywni, to straty ponosi nie kto inny jak właściciel firmy. I raczej przeważnie właśnie on pamięta o niniejszym, że tak pracujący kadrowicze w dłuższej przyszłości szkodzą sami sobie. A żeby uniknąć kłopotów starczą dobre programy motywacyjne. Dzięki nim pracownicy poznają nie wyłącznie nowe metody uzyskania interesantów, ale przede wszystkim korzyści, które płyną ze zmiany metody rozumowania. A przecież to wszystko winno być łatwe i ogólnie znane.


wizja - płyty
Dodane przez: Piotr Drabik
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


dzieci
Dodane przez: Franklin Park Library
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Skrótowo chodzi o to, iż jeśli pracownik wykonuje zadania skutecznie, to pracodawca jest z niego zadowolony i żeby tego typu pracownika utrzymać, to po pewnym okresie da mu podwyżkę.
A spoglądając na tę samą okoliczność od strony kadrowicza: taki po odbyciu przeszkolenia tego typu jak program motywacyjny, już doskonale wie, że im korzystniej będzie pracował, tym szybciej będzie za tę pracę po prostu nagrodzony. Sam więc powinien chcieć skutecznie pracować. I tego akurat uczą programy motywacyjne, jakie są coraz częściej przeprowadzane.
2021/04/28, 19:31
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.