Elektroniczny obieg faktur w firmie

Toniesz w fakturach? Twoi pracownicy poświęcają za dużo czasu na obsługę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na którekolwiek z wcześniej zadanych pytań jest twierdząca na pewno oznacza to,że powinieneś przeczytać czym charakteryzuje się efektywny obieg faktur w firmie.
Automatyczne rozpoznawanie tekstu
Dodane przez: Efematic
Podpatrzone na: http://efematic.pl/
EFEMATIC to grupa profesjonalistów, którzy zdali sobie sprawę, w jak ogromne koszta może wpędzić firmę manualna obsługa faktur.

Bez obaw - zobacz link na stronie, który kieruje do zbliżonej strony. Znajdziesz na niej zwracające uwagę posty w kontekście do omawianego tu zagadnienia.

Dzięki swojej obszernej wiedzy i znajomości innowacyjnych rozwiązań technologicznych stworzyli rozwiązanie pozwalające zautomatyzować proces obsługi faktur i skrócić jego czas o minimum sześćdziesiąt procent.

System rozpoczyna swoje działania od przekształcenia faktury papierowej na cyfrową. Dane z faktury są sprowadzane do formatu tabelarycznego i zależnie od rodzaju faktury system podejmuje dalsze, automatyczne działania. Dla tego etapu wprowadzane są reguły biznesowe dostosowane do potrzeb klienta, dzięki którym szybko i w znacznej większości przypadków automatycznie, faktury zostaną przekazane do opłacenia.

Więcej artykułów

Odpowiedzialność Cywilna - a więc, w jaki sposób odzyskać calutkie należne odszkodowanie za samochodzik i za nas samiutkich,

odszkodowanie z oc sprawcy
Czym bywają dopłaty do odszkodowań OC, jak je uzyskać oraz skąd? Dowiesz się tego czytając nasz felieton!


Dopłata do odszkodowania OC nie jest niczym innym jak zsynchronizowanie uzyskanej kwoty odszkodowania od naszego ubezpieczyciela.


Z powyższego rozwiązania korzysta już wiele korporacjinp. ING, Panasonic, Heineken, czy Ikea. Czas na Twoją firmę. Przyłącz się do usatysfakcjonowanych właścicieli firm, w których nikt już nie przejmuje się przychodzącą korespondencją, a księgowi zajmują się sprawami naprawdę istotnymi.

***
Efematic
Dodane przez: Efematic
Podpatrzone na: http://efematic.pl/
Efematic - rozwiązania w zakresie automatyzacji przetwarzania faktur dla firm, biur rachunkowych i korporacji pozwalające na obniżenie kosztów obsługi faktur. Aby dostarczać klientom najlepszą światową technologię firma współpracuje ze światowymi liderami tj. Kofax - więcej informacji - i Basware.
Podpatrzone na: Efematic
2021/10/24, 07:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.