Zastosowanie hydrografiki w różnych branżach

Co to jest hydrografika? Jest to jedna z najbardziej nowatorskich metod nakładania druku. Co warto wiedzieć o hydrografice?


wyścig WRC
Dodane przez: number8⃣photo
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W pierwszej kolejności hydrografika pozwala nanosić rozmaite wzory na nawet bardzo skomplikowane powierzchnie. By je zrobić, trzeba mieć stosowne elementy, pośród których znajdują się wanna do hydrografiki, folia, aktywator jak również specjalna przemysłowa zmywarka. Jednym z najbardziej ważnych kroków, którego nie można nie wziąć pod uwagę, jest odtłuszczenie nawierzchni i jej zmatowienie. Oprócz tego trzeba pomalować ją podkładem, zaś po nałożeniu wzoru nanieść bezbarwny lakier, który utrwali naniesiony transferowy druk wodny i ochroni go przed zniszczeniem. Druk wodny zrobiony w technice hydrografiki można wykorzystać np. w gałęzi przemysłowej, motoryzacyjnej oraz reklamowej.Idealnie nada się także do wzorów na wózkach dziecięcych bądź akcesoriach do domu. Druk wodny rewelacyjnie dekoruje każdy rodzaj powierzchni - przykładowe produkty na portalu . Na folii można nanieść wszelkie możliwe wzory, w tym te geometryczne bądź wzory odwzorowujące drewno czy marmur, dzięki którym artykuł, na którym zostanie wykonany, znacznie zwiększy swoją wartość oraz podniesie się poziom jego estetyki.
samochód z grafiką
Dodane przez: Glen Wallace
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Możliwe są nawet najbardziej nietypowe desenie – wszystko zależy od indywidualnych potrzeb klienta. Co więcej, niniejszy rodzaj druku jest nad wyraz odporny i trudno na nim wyrządzić jakiekolwiek uszkodzenia. Fachowość jego wykonania gwarantuje najlepszą jakość.

Jeśli chcemy dowiedzieć się więcej na temat hydrografiki, powinniśmy zapisać się na szkolenia z hydrografiki. Nie tylko zdobędziemy wiedzę o opisywanym sposobie nanoszenia druku, lecz będziemy mogli rozszerzyć zakres swoich usług a także zdobyć następnych klientów zaciekawionych tą nowoczesną techniką - szkolenia z hydrografiki w polecanej firmie uczą np. jakim sposobem dobierać właściwe lakiery, kolory i dobrze przygotować miejsce pracy. Uczestnicy kursów zapoznają się także z budową wszystkich potrzebnych do wykonania tego procesu sprzętów i tego czym kierować się w czasie wybierania dostawców materiałów. Ponadto każdy otrzymuje materiały szkoleniowe, które pomagają w przyswajaniu wiedzy. Warto jest więc bliżej zaznajomić się z tym tematem i wykorzystać nowe rozwiązania.
2020/12/10, 10:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.