Przydatny komputer dla gracza

Wszyscy gracze chcą solidnego komputera, na którym pojedynki będą miały najlepszą klasę i umożliwią pobieranie prawdziwego zadowolenia z tej formy rozrywki. Niezastąpiony jest wysokiej jakości komputer, mocna karta graficzna czy ekran o doskonałej ostrości obrazu.


Ultrabook Samsung Serii 5 ULTRA T
Dodane przez: Samsung
Podpatrzone na: Samsung
Komfortowe granie nie narzuca posiadania sprzętu wymagającego stałego położenia, obecnie równie dobrze sprawdzą się laptopy. Przede wszystkim lekkie i cienkie urządzenia łatwo się przewozi, co przydaje się chociażby w przypadku, kiedy rozgrywka jest jednocześnie wizytą towarzyską. W aktualnych ofertach istnieje możliwość odnalezienia laptopów o imponujących cechach, karcie graficznej, jakości wyświetlanej grafiki i okazałej przestrzeni na dysku twardym (może to być 1 TB). Bardzo dobre są również wyspowe klawiatury, które są bardzo wygodne, często podświetlane. W ofercie firmy Samsung laptop pavilion ma taki rodzaj klawiatur, zazwyczaj dysponuje podświetleniem LED. Takie urządzenie jest idealne zarówno do obowiązków, jak i do rozrywki. W dodatku w dużej liczbie tych laptopów wbudowane są kamerki internetowe, które są niejednokrotnie niezwykle potrzebne w czasie rozgrywek. Chociaż monitory bywają często stosunkowo niewielkie i nie pozwalają na wykonywanie pewnych funkcji bez przeszkód, jednak laptop można przyłączyć przewodem do ekranu o większych rozmiarach.
Nowy model 3D marki PHILIPS
Dodane przez: PHILIPS
Podpatrzone na: PHILIPS
Jeżeli użyty zostanie do tego np. telewizor 70 cali, na pewno nie pojawi się problem m.in. z podziałem pulpitu na kilka mniejszych fragmentów. Należy dołączyć do urządzeń funkcjonalną myszkę, najwygodniejszą jest najprawdopodobniej myszka bezprzewodowa , która poprawia komfort ruchów. Jeżeli jednak gracz woli komputery stacjonarne, świetną decyzją będą monitory LCD.


Przede wszystkim mają naprawdę niski pobór energii. Dodatkowo monitory te mają bardzo dobre kolory, doskonałą jasność oraz kontrast i rzeczywiście dużą rozdzielczość. Należy jednak dokładnie zapoznać się z parametrami nabywanego sprzętu, ponieważ w tańszym modelach monitory LCD mogą mieć gorszą jakość obrazu, smużyć i charakteryzować się słabym kątem widzenia. Sprawdź przydatną recenzję :
Jeśli spędzamy mnóstwo czasu prowadząc rozgrywki, warto zainwestować w dobry, odpowiadający wymaganiom komputer, aby jakość gry i wygoda były większe, ponieważ wówczas ta forma odpoczynku będzie jeszcze bardziej przyjemna.
2021/09/05, 07:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.