Czy bezkonkurencyjny komputer do gier musi być dodatkowo najsolidniejszy?

Raptem kilkanaście lat temu piksele w niskiej rozdzielczości potrafiły porywać graczy swoją grafiką. Cut scenki, które w dniu dzisiejszym spowodowałyby zaledwie uśmiech politowania, wtedy pobudzały serca i wyobraźnie. To nie grafika była pierwszoplanowa. Kluczową rolę odgrywała historia.
Wielu z nas bez problemu przypomina sobie takie hity, jak chociażby Final Fantasy VII. Dwie dekady później realia wyglądają całkowicie inaczej. Gry stają się bardziej casualowe, mają trafić do jak największej ilości odbiorców. A to co widzimy dzisiaj na ekranach coraz większych monitorów, wtedy było nie do pomyślenia.

Więcej artykułów

Jakie korzyści zapewniają gry? Czy są zagrożeniem, czy jesteśmy w stanie się od nich uzależnić? Co wiemy na ten temat?

chłopak grający na laptopie
Dodane przez: dfactory
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Konsole, tablety oraz komputery, a również normalne telefony komórkowe, to urządzenia, jakie obecnie służą jednocześnie do spraw zawodowych i rozrywki. Przede wszystkim uwielbiamy grać w gry komputerowe, które są chyba najlepszą rozrywką. W każdym choćby najprostszym telefonie odnaleźć można nie za bardzo skomplikowane gry, w które jednakże chcemy grać. Czemu?


Czy już ta chwila, aby zmienić komputer na nowszy?

Wiedźmin, gra komputerowa
Dodane przez: BagoGames
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Producenci wydają horrendalne kwoty na tworzenie swoich superprodukcji. Wynajmują profesjonalnych aktorów i muzyków, a nie tylko grafików i programistów, jak to było niegdyś. Oczekiwania graczy także są co raz większe. Gra nawet z najlepiej przedstawioną historią nie zdobędzie maksymalnych ocen, kiedy grafika będzie kuleć. Dlatego nie możemy się dziwić, że w biegu po jak najbardziej szczegółową grę, również powinniśmy brać udział - poprzez systematyczne poprawianie swoich komputerów.

Jeżeli chcesz zgłębić w dokładniejszy sposób informacje na publikowany wątek, to zobacz tu przydatne wpisy (https://scenariuszzycia.pl/lata-osobiste/), mające dodatkowe newsy.

Czy aby całkowicie cieszyć się wirtualnym światem potrzebny jest najmocniejszy komputer do gier? Niestety tak. Każdy efekt, każdy element fauny i flory wymaga ogromnej mocy przeliczeniowej, w związku z czym najlepszy komputer do gier nie ma prawa efektywnie nam służyć dłużej niż dwa lata - dowiedz się więcej.

Wirtualna rozrywka nowej generacji.

zobacz stronę
Dodane przez: Intel Free Press
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W naszych czasach najefektywniejszy komputer (Backup dla firm) do gier to coś więcej niż sama zawartość jednostki centralnej. Profesjonalna myszka, klawiatura, pad czy monitor pozwalają jeszcze dokładniej zanurzyć się w bajkowym świecie. Na szczęście najmocniejszy komputer do gier nie musi oznaczać PC rodem z NASA. Trudno jest jednak nie zmieniać podzespołów, gdy pragniemy uruchomić nowości na ustawieniach graficznych Ultra. Ogromną zaletą komputerów jest jednak to, że nie musimy grać na najwyższych ustawieniach żeby przejść dany hit. Każda produkcja ma określone przez producenta wymagania zarówno minimalne jak i zalecane.
2021/03/03, 07:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.