Jakie przymioty ma doskonała wizytówka

Zakładasz własny biznes? Jeżeli tak to czas by pomyśleć o własnej wizytówce. W obecnych czasach gra ogromnie istotną rolę, stąd warto poświęcić jej troszeczkę czasu. Wizytówka musi zawierać nie jedynie najważniejsze informacje na nasz temat, lecz też reklamować naszą firmę. Nieodpowiednio opracowana może nam zaszkodzić i przedstawić nas w kiepskim świetle. Poniżej odnajdziecie sugestie, jakie pomogą wam skonstruować idealną wizytówkę.
nawet przydatna strona, dobrze zajrzeć
Dodane przez: Geoffrey Franklin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Dobrze zaprojektowana wizytówka pełni funkcję swoistego identyfikatora jednostki w pierwszym kontakcie z potencjalnym nabywcą. Pomimo niewielkich gabarytów, niesie z sobą garść celowych danych o samym przedsiębiorstwie, nie jedynie w warstwie tekstowej – równie istotny jest również dobór ogólnej stylistyki jak też samej metody druku wizytówki. Pierwszym krokiem projektowania należytej wizytówki jest ustalenie, jakie informacje chcielibyśmy na niej zamieścić. Czy mają być to tylko podstawowe dane przedsiębiorstwa, jak nazwa i numer telefonu, czy także godziny otwarcia punktu lub motto naszej działalności? Często w przedsiębiorstwu poza wizytówką firmową projektuje się też wizytówki imienne dla pracowników, jacy mają kontakt bezpośredni z klientem. Wtenczas taka wizytówka poza nazwą jednostki oraz nazwiskiem zawiera również telefon i maila danej osoby.

Więcej artykułów

Profesjonalna firma sprzątająca, jak ją odnaleźć?

sprzątanie
Dodane przez: Craig Dietrich
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Prowadzenie firmy to profity, lecz także wydatki - to oczywistość. Niektóre wydatki można bezproblemowo zignorować, bo i tak nie są niezbędne. Jednakowoż sprzątanie nie jest mało istotne. Rzeczywistość jest taka, że jeżeli na poważnie podchodzimy do biznesu, sprzątanie przenigdy nie będzie przez nas deprecjonowane. W bardzo dużym uproszczeniu - w jaki sposób podejść do kwestii szukania firmy zajmującej się sprzątaniem? Na co w szczególności zwracać większą uwagę, a co ogólnie nie powinno zaprzątać naszego umysłu?

projektowanie
Dodane przez: Juhan Sonin
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Projekt graficzny powinien być spójny z drugimi fragmentami identyfikacji przedsiębiorstwa. Najlepiej, jeśli jest on opracowywany na samym początku, przy okazji kreowania brand identity. Ważne, ażeby był względnie czytelny, nie zakłócał odbioru komunikatu. W wypadku poniektórych branż akceptowalne są pewne wyjątki od zasady, wtenczas możemy pozwolić sobie na nieszablonowość.

Przeczytaj, jakie informacje znajdziesz po przejściu do wpisu. Na pewno będą niezwykle pasjonujące i warte uwagi, co spowoduje, że niejednokrotnie będziesz tu wracał.

Bardziej niż zawiła forma liczy się jednak sama idea. Istotnym etapem, nierozerwalnie związanym z opracowaniem koncepcji graficznej jest wybór nośnika. Niechwiejną wziętością cieszy się papier, jednakże w przypadku nadmienionych powyżej nietypowych rozwiązań możemy pokusić się o druk na innych materiałach – pleksi, a czasem nawet gumie, plastiku albo tkaninie. Jednak nawet klasyczny, papierowy model wizytówki, zapewnia nam szerokie pole do popisu. Możemy wybierać z papierów o różnorodnej fakturze jak też kolorystyce.

Jeżeli zaciekawił Cię ten artykuł, bez wahania przeczytaj dodatkowo inne warte zapoznania się wpisy - niewątpliwie również Cię zaabsorbują!

Jeżeli chodzi o tani druk wizytówek Warszawa, dostępnych jest także wiele sposobów wykończenia, między innymi lakierowanie lub cięcie laserem.
2022/12/19, 12:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.