Masz yorka? Dowiedz się, co może ci się przydać, aby zapewnić mu właściwą opiekę

Piesek w domu to wiele radości. Zwłaszcza, gdy mamy swoje podwórko i w większości nasz czworonożny przyjaciel spędza czas na dworze. Jeżeli wybrałeś yorka, musisz wiedzieć, w jakie akcesoria się zaopatrzyć, by opieka nad czworonogiem była przyjemna oraz dawała psiakowi wszystko, co jest mu niezbędne.

pies, karma
Dodane przez: Mark Hillary
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Zacznijmy od bezpieczeństwa naszego yorka. Mieszkając we własnym domu może się okazać, iż piesek znalazł przejście w siatce, więc wybrał się na dłuższy spacer i długo nie wraca albo – czego z pewnością byśmy nie chcieli – zgubił się. Z tej racji gdy tylko pies trafia do naszego domu, musimy razem z obrożą doczepić mu adresówkę, na której zapisuje się dane kontaktowe i imię czworonoga. Adresówkę można dobrać w dowolnym kolorze, dopasowując ją na przykład do obroży.

Do drugiej grupy ważnych artykułów należą miski plastikowe bądź metalowe, do których nakładamy naszemu czworonogowi jego ulubioną karmę. Niezbędna jest też miseczka na wodę, a aby zachować czystość warto jest kupić specjalną podkładkę pod miski. Użyteczny jest również pojemnik na suchą karmę, który długo utrzyma jej świeżość. Poza tym taki pojemnik świetnie chroni przed nie zawsze przyjemnym zapachem karmy, co do tej pory roznosiło się po całej szafce. Większość pojemników można myć w zmywarkach i mają specjalną łyżkę do nakładania karmy - . Psiakowi należy również przyszykować specjalne legowisko, na przykład w postaci poduszki, gąbki czy legowiska – domku, idealnego dla yorków. Poczuje się w nim pewnie i bezpiecznie. Legowiska powinny dać się prać w pralce, by czasem móc je odświeżyć. Aby nasz przyjaciel ładnie wyglądał, przyda się jeszcze szczotka do czesania, a do pielęgnacji zębów - specjalna szczoteczka oraz pasta do ich mycia.


Więcej artykułów

Czy masz pojęcie jak kupić najlepszą mieszankę dla swego psa?

Perfect Breed
Dodane przez: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu
Swoim pupilom chcemy zagwarantować idealne warunki bytowe, ponieważ przez to mają szansę towarzyszyć nam w zdrowiu przez wiele lat.

Pies York
Dodane przez: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: psy, york, rasy
Nie można również zapomnieć o szamponie dla psów, który nie podrażnia skóry, sierść zaś pozostawia miękką i błyszczącą. Akcesoria dla yorków z pewnością kupisz w sklepie dla zwierząt w twojej miejscowości, ale możesz także poszukać sklepów internetowych, w jakich szybko zapoznasz się z propozycjami pożądanych artykułów, np.

Wejdź na ten link i zdobądź pomocne szczegóły (exodevelopment.pl/) na temat omawianej tutaj kwestii! Na pewno rzeczywiście uznasz je za pomocne.

. Pamiętaj, aby mieć na uwadze jakość wykonania konkretnych produktów, gdyż legowisko ma być miejscem przyjemnego snu, a plastikowa miska nie wydzielać niebezpiecznych dla zdrowia związków.
2020/06/22, 07:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.