parę pomysłów jak urządzić niewielki przedpokój w mieszkaniu

Korytarz jest wizytówką każdego domu. Niestety, gdy mamy mieszkanie w bloku (zwłaszcza w starej zabudowie) powinniśmy myśleć z tym, że naszą pomysłowość ograniczy niewielka przestrzeń. Nie usuniemy tego problemu, mamy możliwość jedynie dostosować się do przestrzeni.

Przedpokój do aranżacji
Dodane przez: WITEX
Podpatrzone na: WITEX
Aranżując przedpokój w mieszkaniu należy mieć na uwadze, że jest to pierwsze pomieszczenie które widzimy. W związku z tym jest kilka problemów, które musimy zabrać pod uwagę. Pierwszą z nich jest podłoga. Buty (zobacz szafka na buty sosna) zmieniamy zaraz przy wejściu, jednak tuż przy drzwiach zazwyczaj naniesiemy trochę piachu czy błota. Powinniśmy wybrać taki rodzaj pokrycia podłóg, aby bez trudności było utrzymać ją w czystości. Idealnym pomysłem byłyby płytki, które łatwo przetrzeć wodą. Drewno nie byłoby tu dobrym materiałem z powodu na problem starannej pielęgnacji, z tego powodu wymaganej w miejscu gdzie wciąż chodzi się w butach. Dowiedz się więcej: jak urządzić przedpokój w bloku.

Więcej artykułów

Najlepsze meble nie jedynie do ogródka

meble
Dodane przez: Agencja Public Relations PyRy
Podpatrzone na: Agencja Public Relations PyRy
W dzisiejszych czasach nie tylko w domu chcemy posiadać odpowiednio urządzone miejsce do odpoczynku. Rzeczywistość jest taka, że i w ogrodzie za domem, oraz na działce za miastem chcemy móc miło spędzić czas. A żeby to było możliwe niezbędne jest zaopatrzenie takich miejsc w meble rattanowe. Czemu akurat meble rattanowe? Bo są one lekkie i dobre i co tak samo ważne świetnie wyglądają. Możemy zakupić wypoczynkowy komplet do ogródka i radować się nim przez parę lat.


Najważniejszym elementem w przedpokoju jest wieszak. Idealnie byłoby zakupić kilka wieszaków. Obecnie mamy bardzo wielki wybór rodzajów w sklepach – stojące, wiszące, przytwierdzane do ściany, bądź sufitu, zabudowane meblami, bądź pojedyncze. Czasami są one ozdobne, o różnej kolorystyce, kształtach i stylach, wykończone z przeróżnych tworzyw. Wybierając je należy wziąć pod uwagę w jak urządzona jest reszta mieszkania, aby poszczególne elementy pasowały do siebie - znajdź ciekawe informacje.

Przedpokój, apartament Jaguara w Londynie
Dodane przez: Jaguar
Podpatrzone na: www.jaguar.pl
Kolorystyka ścian powinniśmy dostosować również do stylu w jakim urządzone są inne pomieszczenia. Nie jest to jednak dobre miejsce na kolory zbyt intensywne i wyróżniające się, pasują one raczej do innych pokojów. Ważnym skłądnikiem przedpokoju w mieszkaniu jest światło. Nie będziemy tu dużo czasu, więc światło może być dość stonowane i delikatne. Żyrandol powinny być zawieszone na ścianie, lub przy suficie. Nie polecamy lampy stojące, gdyż niepotrzebnie zajmują one i tak już intensywnie ograniczoną przestrzeń.

Jeżeli interesują Cię opisywane w tym artykule kwestie i masz chęć zobaczyć więcej informacji na tego typu temat - kliknij tu okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn.

2020/06/18, 08:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.