Kamera sportowa może rejestrować wszelkie nasze niecodzienne akrobacje

Kamera sportowa sprawdza się przy sportach ekstremalnych

Gdy uprawiamy sporty ekstremalne, albo takie, przy których mamy szansę robić różne figury, to chcemy, żeby kolejni dowiedzieli się o tym co potrafimy. Nie zawsze mamy kogoś, kto może na bieżąco rejestrować wszystkie nasze zachowania, przez to znacznie częściej w wykorzystaniu jest kamera sportowa.

Czy w kontekście analizowanego w tym materiale tematu znajdujesz właściwe odpowiedzi? Jeżeli nie, to inne porady zobacz pod adresem, który jest tutaj.

Dzięki specjalnym zaczepom, mamy szansę ją solidnie zamontować na kasku, lub przy rowerze, a filmik będzie rejestrowany z takiej perspektywy, że ten kto będzie go oglądał będzie miał wrażenie, że samodzielnie robi te wszystkie niesamowite akrobacje. Taka kamera jest bardzo wytrzymała i odporna na działanie mnóstwa czynników, zatem możemy stać się pewni, że wytrzyma dużo, nawet niebezpieczne upadki.

Kamera samochodowa pozwala wyznaczyć winnego

Więcej artykułów

Współczesny, efektywny dron z kamerą - 3DR SOLO

dron
Dodane przez: Peter Linehan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Poszukując nowoczesnego drona z kamerą najwyższej jakości, oddanego do profesjonalnego filmowania z powietrza, wskazane jest zapoznać się z produktem firmy 3D Robotics - 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą ma multum zalet i nowoczesnych funkcji. Został zaprojektowany przez doświadczonych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu kierowanie tym dronem jest faktycznie bezproblemowe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym rodzaju pojawił się klawisz pauzy, jaki w razie potrzeby bez uszczerbku zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO znajdują się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, a drugi w kontrolerze.


Ponieważ technika poszła do przodu, coraz częściej mamy szansę korzystać z niewielkich urządzeń, które powinny nam ułatwiać funkcjonowanie. Tak jest w sytuacji urządzenia, którym okazuje się być kamera samochodowa. Dzięki niej możemy nagrywać wszystko, co dzieje się w czasie naszej jazdy, zatem w razie stłuczki, jasno możemy udowodnić, po czyjej stronie jest wina. Idealnie spisuje się wówczas jeżeli nie mamy najmniejszych świadków, a nasze słowo jest przeciwko słowu drugiego kierowcy, zwłaszcza jeżeli to my uderzyliśmy w niego, choć on specjalnie sprowokował całe wydarzenie. Kamera zezwoli na uniknięcie wszelkich niejasności.
Kamera G-Shot 1500
Dodane przez: Genius
Podpatrzone na: Genius
Ten ciągły rozwój techniki powoduje, że sprzęty robią się znacznie mniejsze, a więc łatwiej daje się je schować, przez to również w naszym życiu coraz częściej zjawiają się podsłuchy w sklepie Są one montowane w telefonach, w różnorakich miejscach w mieszkaniu, a to po to, aby pozostali mogli nas podsłuchiwać oraz dowiadywać się co się u nas dzieje. Zakładają je nieuczciwi konkurenci, lecz także partnerzy, którzy podejrzewają druga stronę o zdradę oraz pragną mieć dowód. Te urządzenia są znacznie mniejsze, przez to znacznie trudniej można je dostrzec.

Możemy być pewni ich działania

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że sprzęty te są niezastąpione, a co się z tym łączy, będą działały w każdych sytuacjach. Przez to również tak ochoczo okazują się kupowane, gdyż ludzie wiedzą, że to co nagrają będzie w idealnej jakości oraz ciągle będzie miało szansę zostać w odpowiedni sposób wykorzystane.
2020/05/14, 07:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.