Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Epson to świetny sprzęt elektro.

Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Epson wraz ze systemem atramentowym, idealnie nadają się do małych biur, w których dąży się do obniżenia kosztów związanych z drukowaniem. Jest to urządzenie o wysokiej Rozdzielczości druku, co pozwala na uzyskanie efektów fotograficznej jakości drukowanych materiałów. Szybkość drukowania to 32 stron na min. w czerni, pozwala to na oszczędzenie czasu przy drukowaniu większej liczby dokumentów. Szybkość wydruku to 20 stron/min. w trybie kolorowym, co sprawia, że czas potrzebny do wydruku materiałów kolorowych jest stosunkowo krótki.
Epson Stylus Photo R3000
Dodane przez: Epson
Podpatrzone na: Epson
Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Epson ma ekran dotykowy oraz posiada intuicyjny panel sterowania, co znacznie ułatwia obsługę drukarki. W pakiecie znajdują się 2 dodatkowe czarne tusze, które zwiększają wydajność do 12 000 stron. Urządzenia wielofunkcyjne Epson mają wbudowany: Skaner, dający możliwość przenoszenia w prosty sposób dokumentów i fotografii do pamięci komputera, bez konieczności zakupu kolejnego urządzenia; oraz Faks. Urządzenia te mają także czytnik kart pamięci ,który pozwala na wydruk fotografii i dokumentów (zapisanych w obsługiwanych formatach) bezpośrednio z karty, bez konieczności użycia komputera.

Nie posiadasz pewności, jeżeli chodzi o prezentowane zagadnienie? To odszukaj więcej (https://sklep.doko.pl/pl/p/Optymalizator-Tigo-TS4-A-O.-TIGO-ENERGY/32074), a niewątpliwie dowiesz się większą ilość danych na prezentowany wątek.

Urządzenie wielofunkcyjne Epson posiada także funkcję wydruku dwustronnego, dzięki której tworzenie profesjonalnych dokumentów jest łatwe, a jednocześnie, poprzez oszczędność papieru, minimalizują się koszty eksploatacji. Więcej o tym: ma WiFi co umożliwia bezprzewodowe podłączenie drukarki do komputera lub sieci informatycznej z przy użyciu routera WiFi, za sprawą czego możliwe jest drukowanie materiałów przez wszystkie osoby podłączone do sieci. Urządzenia wielofunkcyjne posiadają również Złącze Ethernet umożliwiające podłączenie do sieci informatycznej, co sprawia, że możliwe jest drukowanie dokumentów przez wszystkie osoby podłączone do sieci. Przeczytaj o tym tutaj: portal branżowy.


Więcej artykułów

Nowoczesny sprzęt AGD marki Philips

Blender Kenwood kMix
Dodane przez: Kenwood
Podpatrzone na: Kenwood
Obecnie czesto czasem wybrać jedną markę, którą obdarzy się ogromnym zaufaniem. W wielkiej ilości takich produktów wielkich firm prosto popaść w dezorientacje. Najpewniej nie trzymać się zmiennych emocji, ale raczej kierować się niezachwianym rozsądkiem oraz racjonalnymi argumentami za dobraniem osprzętu z danej firmy.


drukarka
Dodane przez: Epson
Podpatrzone na: Epson
Drukarki i skanery Epson mają liczne plusy takie jak: niskie koszty eksploatacji, niewielki pobór mocy, szybki wydruk oraz funkcje które upraszczają kooperację ze środowiskiem firmy. Dzięki automatycznemu drukowaniu dwustronnemu, skanowaniu, kopiowaniu oraz użyciu faxu każde zadanie robione jest szybko, prosto i sprawnie, co powoduje, że urządzenie doskonale nadaje się do środowiska biznesowego. Drukarki i skanery Epson oferują też możliwość bezpośredniego druku i skanowania z pamięci USB oraz bezpiecznego wydruku z wykorzystaniem kodu PIN przy wysyłaniu zadań do drukarki.
2020/09/09, 07:56
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.