Tworząc plany domu pamiętaj, żeby wydzielić również powierzchnię na garaż i ogród

Urządzając swój dom, a tym bardziej, gdy posiadamy większą przestrzeń do wykorzystania, warto zastanowić się nad otoczeniem domu. Wielki ogród, elegancki podjazd, garaż to elementy, o których nie powinniśmy zapomnieć planując swój dom.

Niejeden z nas chciałby posiadać przy swoim domu śliczny ogród, pełen rozmaitych roślin. Jest to świetne miejsce do wypoczynku, lub - więcej szczegółów - też przyjęcie znajomych w lecie. Projekt ogrodu - strona- serwis internetowy - możemy robić samodzielnie lub udać się do specjalistów w tej dziedzinie, którzy przeleją nasze pragnienia na kawałek papieru i stworzą nasz idealny ogród. Na etapie planowania domu, dobrze jest wyznaczyć już teren, który zostanie wydzielony na ogródek, wjazd oraz garaż. Nie można również zapomnieć o wyznaczeniu odpowiedniej powierzchni na ogrodzenie i bramę. Uprości to późniejsze prace końcowe w okolicy domu.

Więcej artykułów

Sezon ogrodowy w pełni - w co warto wyekwipować fragment naszej przestrzeni?

Altanka ogrodowa
Dodane przez: Robert Bonfante
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Skrzynie ogrodowe to jedne z bardziej pożytecznych i bez trudu dostępnych akcesoriów, jakie sprawdzą się tak samo w ogromnym, otwartym ogrodzie, jak i na balkonie. Za to domki ogrodowe to istotny i przydatny element wyposażenia każdego większego ogródka. Tak aby dobrze i sprawnie w nim funkcjonować, te dwie rzeczy winny znaleźć się w wyposażeniu naszej przestrzeni.


brama garażowa
Podpatrzone na: www.gutpr.pl
Posiadając auto nie można zapomnieć o zaprojektowaniu garażu przy domu. Można umieścić go obok, bądź złączyć z domem, tak żeby stanowiły jedna całość. Kiedy tworzymy garaż przy domu, możemy wykorzystać powierzchnię nad nim do stworzenia jeszcze jednego pokoju tudzież tarasu. Jeśli interesują nas bramy segmentowe Warszawa a także pozostałe duże miasta będą idealne, by szukać pomysłów oraz wykwalifikowanych fachowców z tej dziedziny. Tego rodzaju bramy są wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o zamknięcie garażu (więcej znajdziesz na: ). Dobrze jednak pamiętać, by wyznaczyć wystarczającą przestrzeń dla samochodu na manewry podczas parkowania.

brama segmentowa
Dodane przez: WIŚNIOWSKI
Podpatrzone na: WIŚNIOWSKI
W przypadku projektowania garażu, który nie pełni tylko roli schronienia auta, ale też warsztatu pełnego narzędzi, również wskazane są bramy segmentowe Warszawa, Poznań to miejscowości, w których wielu mieszkańców posiada samochody i przy domach konieczny jest garaż. Jeżeli usytuujemy garaż jako część naszego domu, zimą część energii cieplnej będzie do niego przenikać, co na pewno ułatwi pracę w warsztacie -

Nie ważne czy budujemy duży, lub też niewielki dom, należy pamiętać o tym, aby dobrze zagospodarować także przestrzeń dookoła. Możemy zrobić to samodzielnie lub z pomocą architektów.
2018/07/11, 15:57
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.