Telebimy czy billboardy – która ze wskazanych form reklamy zewnętrznej jest najlepsza?

Właściciele firm mają dużo zadań, jakim muszą sprostać, by z sukcesem prowadzić swą działalność. Jednym z nich jest bez wątpienia zareklamowanie produktów lub usług w sposób, jaki zwabi klientów. Istnieje niejedna forma reklamy, a jedną ze szczególnie powszechnych jest reklama outdoorowa, nazywana innymi słowy reklamą zewnętrzną. Dwie nade wszystko znane formy niniejszej reklamy to billboardy i telebimy. Która z nich będzie dla nas bardziej odpowiednia?
Telebim Opole to ekran wizyjny, który jest złożony z diod. Można na nim umieszczać różnego typu animacje, jakie niejednokrotnie dużo lepiej przykuwają uwagę od zwykłych plakatów. Obraz na nim prezentowany jest wyraźny również w trudniejszych warunkach pogodowych, na przykład kiedy świeci słońce albo pada deszcz - kliknij . Billboard zaś to nośnik reklamy, jaki może przyjąć niezwykle duże rozmiary, zależnie od tego, gdzie zamierzamy go umieścić.

Nie możesz doczekać się kolejnych postów? Mamy dla Ciebie hiperłącze do artykułu, które da Ci możliwość, by zapoznać się z ogromną porcją świeżych wiadomości.

Billboardy mogą być ustawione przy drogach, ale mogą być także zawieszone na budynkach w centrum miasta.
telebimy
Dodane przez: http://www.freeimages.com
Podpatrzone na: http://www.freeimages.com


Tam mają możliwość być zauważone przez największą liczbę osób, zatem lokalizacja powinna być jednym z pierwszych czynników, jakie będziemy rozważać. Jeśli chodzi o telebim Konin Kleczewska, jest on na pewno kosztowniejszy od billboardu, ale również bardziej efektowny.

Aranżacja naszej witryny zaciekawiła Cię? A zawarte przez nas informacje? Jeżeli tak, to zapraszamy do kolejnego tekstu. Tam jest szalenie interesująca treść.

Do tego domaga się należytego zezwolenia – nie można go postawić od tak. Billboardy zaś mogą być niewidoczne w nocy bądź przy gorszej pogodzie, jeśli właściwie ich nie oświetlimy. Dlatego pamiętajmy o tym, decydując się na tą formę promocji.


Więcej artykułów

Banery reklamowe będą wspaniałym rozwiązaniem

reklamy zewnętrzne
Dodane przez: vikkiq
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Wielkie znaczenie posiada grafika reklamy

Gdy pragniemy przekazać wszystkim ludziom, że uruchamiamy firmę oraz przyszykowani jesteśmy im dawać nasze usługi, to konieczna będzie reklama.Bardzo ważne tu okazuje się być to, w jakiej będzie ona formie, tak aby mogła dojść do jak największej rzeszy osób, aby okazała się widoczna, lecz jednocześnie, żeby także była solidna, tak by nawet długie pokazywanie jej, nie oddziaływało na jej jakość.

Nie ma wyraźnej odpowiedzi na pytanie, jaki z rodzajów reklamy zewnętrznej jest właściwszy. Wszystko jest zależne od określonych potrzeb danego właściciela firmy i kampanii reklamowej, którą zamierza przeprowadzić - Medas-Media to firma, z którą możesz współpracować . Odpowiedz w takim razie sobie na pytanie, na czym zwłaszcza ci zależy i w jaki sposób podług ciebie skutecznie dotrzesz do odbiorców, a wyjście nasunie ci się samodzielnie. Gdzie zgłosić się w celu wykonania reklamy na wyżej wskazane typy nośników? Najlepiej do dobrej agencji reklamowej, jaka posiada doświadczenie w tej dziedzinie oraz dzięki której odniesiemy pożądany sukces.
2021/02/16, 07:51
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.