W największym stopniu opłacalne biznesy franczyzowe

Najnowsze sondaże jednoznacznie wskazują, iż gdyby tylko Polacy posiadali takie możliwości finansowe, na pewno inwestowaliby w gastronomię (małe oraz duże restauracje ze znaną marką) albo w myjnie automobilowe.
Nic zadziwiającego – owe 2 branże radzą sobie w naszym państwie najprzyzwoiciej. Na następnych miejscach znalazły się markety a także apteki. Na ich powodzenie wpływa bezpośrednio sam fakt, że są siecią, a co za tym idzie mają małą konkurencyjność i nadzwyczaj prędko jak też prężnie się rozwijają. Jeśli więc ciekawi cię pizzeria franczyza i chcesz otworzyć tego typu biznes [www.logomat.com.pl/wynajem-i-serwis-mat-wejsciowych/], powinieneś zaciekawić się tym jak najszybciej – im mniejsze nasycenie na rynku, tym wyższe przychody tuż po otwarciu działalności. W co więc zainwestować?


organizacja
Dodane przez: Elliott Brown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Biznes (odnośnik) samochodowy. Franczyzodawcy w tej specjalizacji podkreślają, że jest to biznes, jaki zwraca się najprędzej. Zakładając lokatę na pułapie 500 – 600 tys. zł, ulokowany kapITał można odzyskać już w przeciągu trzech lat! Jak to możliwe? Co miesiąc jedno stanowisko myjni przynosi obroty w wysokości około 10 tys. złotych. Przykładów zatem sieci tego rodzaju nie musimy poszukiwać daleko. Starczy rozejrzeć się naokoło. Podobnie jest z kolejnym najpopularniejszym interesem – gastronomią. Chociaż generuje ona jeszcze ogromniejsze koszty na początku a także stawia znacznie wyższe wymagania aniżeli branża samochodowa, umiejscowiona w dobrym punkcie przyniesie jeszcze ogromniejszy obrót. Wystarczy spojrzeć na przykład na restauracje podające jedzenie na wagę, jakich jest współcześnie od groma, a bezustannie wszystkie cieszą się powodzeniem. Rzecz ma się jednakowo z franczyzą sieci sklepów spożywczych bądź hipermarketów.
Zakontraktowani dostarczyciele, wskazówki w prowadzeniu a także wsparcie franczyzodawcy – wszystko to sprawia, że samą radością jest franczyza Katowice jest to miasto w którym o ów interes nietrudno.
2018/04/20, 10:46
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.