Reklama na telebimie Trójmiasto ukazywana jest tu za pomysł do naśladowania

Właściciele firm przeważnie wydają sobie sprawę z tego, że im więcej reklam będą pokazywali w różnych miejscach, tym większa grupa ludzi się o nich dowie, a więc prościej będzie im uzyskać nowych kontrahentów. Przez to właśnie wpisują w wyszukiwarki hasło reklama na telebimie Trójmiasto, ponieważ wiedzą, że kierowcy dużą część własnego czasu na trasie spędzają w korkach, a ponieważ nie mają nic innego do roboty, to patrzą dookoła, czytając reklamy umieszczone na poboczu.

telebim
Dodane przez: n0cturbulous
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Taka reklama na telebimie jest żywsza niż na plakacie, do tego mamy szansę przygotować ją tak, że będzie się przemieniała oraz w krótkim okresie powiadomi o większości produktów, które oferuje nasz zakład. Taka reklama w dodatku wpisuje się w pamięć, bo jak coś się świeci oraz przemienia, to nasz mózg dokładniej ją później pamięta, a więc znaczniejsza jest szansa na to, że w razie konieczności kontrahent przypomni sobie o naszej ofercie.

Starczy wynajmować telebimy w odpowiednich miejscach Aby reklama (słupki przemysłowe) na telebimie trójmiasto (Medas-Media) nie nudziła się kierowcom, którzy dosyć często przejeżdżają daną ulicą, należy ją co parę tygodni wymieniać. Wtenczas będziemy na nowo przykuwali spojrzenie nowych kontrahentów, równocześnie utrwalając w ich pamięci nazwę naszego zakładu. Pamiętajmy mimo wszystko, że nie idzie tu o reklamę na byle jakim telebimie. Musi on mieścić się przy mocno ruchliwych trasach, gdyż wtenczas znaczniejsza liczba osób będzie go dostrzegała, kiedy będzie stał gdzieś na uboczu, to rezultat już nie będzie taki, jak byśmy pragnęli. W dodatku jeżeli będzie się mieścił blisko naszej firmy, to być może niektórzy natychmiast zechcą nas odwiedzić oraz skorzystać z naszej oferty.

Więcej artykułów

Przetestuj firmy reklamowo-banerowe w Stolicy Dolnego Śląska

baner
Dodane przez: Elliott Brown
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Wykorzystywanie banerów do promocji swoich usług należy do skutecznych form reklamowania się. Wizualny przekaz wyobraźnia człowieka przyswaja lepiej niż reklama z dźwiękiem. Zleceniobiorcy reklamowi dają klientowi szersze pole wyboru: zamówienia przyjmowane są na reklamy świetlne, szyldy, po popularne reklamy zewnętrzne na materiale PCV.


To nie jest droga forma reklamy Reklama nie powinna okazać się kosztowna, ale musi okazać się skuteczna.

Jeśli szukasz podobnych danych na omawiany wątek, to też rzuć okiem na pozycjonowanie stron Artefakt pokrewne serwisy, które podnoszą tę kwestię.

Jak się okazuje zastosowanie telebimów jest jedną z najtańszych form reklamy, a równocześnie dającą wielkie efekty. Dlatego warto popatrzeć na umiejscowienie telebimów we własnym mieście i przeanalizować czy dla nas nie będzie to dobra okazja na zwrócenie na siebie uwagi. Trójmiasto udowadnia, że może to być obopólna korzyść.
2020/04/24, 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.