Każdy laptop potrzebuje legalnego oprogramowania — szczególnie takie, które bywają używane w pracy

W naszym kraju obowiązuje takie prawo, że każdy komputer, który bywa używany w biurach, powinien mieć legalny program.


Na pewno wszyscy pamiętamy skandal i kompromitację, na jakie wystawiona została policja, kiedy swego czasu okazało się, że pracują oni na nieoryginalnym oprogramowaniu.


oprogramowanie
Dodane przez: frankieleon
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Więcej artykułów

Powinno się wpisać na lean management szkolenia

Szkolenia
Dodane przez: COD Newsroom
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Czy powiemy co ma szansę wpłynąć na prawidłowe działanie naszej firmy. To jak będzie funkcjonowała nasza firma, w dużej mierze będzie zależało od tego, w jaki sposób będzie ona zarządzana i jacy obywatele będą dla niej działać. Przez to trzeba co jakiś czas sprawdzać, czy w bliskości siedziby naszego zakładu nie będą przygotowywane jakieś fajne szkolenia, na które mogliby się wybrać jej pracownicy.


Ścigają takie zachowanie wśród rodaków, a sami nie świecili dobrym przykładem. W dzisiejszych czasach tego typu działania wydają się być już bardzo rzadkie. Wszystkie spółki wiedzą, że komputery, które znajdują się w obiekcie oraz używane są przez osoby tam zatrudnione, powinny mieć oryginalne oprogramowanie, ale także legalny program antywirusowy. To niebywale istotne. Musimy posiadać na to fakturę i w razie kontroli udowodnić, że wszystko jest zgodnie z prawem. Jeżeli zamawiamy oprogramowanie za jednym razem do kilkudziesięciu lub nawet kilkuset komputerów, to oczywiście trzeba zapytać o rabat. Będziemy potraktowani niczym najlepsi klienci.istotne informacje - witryna w tym temacie -W takim wypadku przykładowo przedstawiciel handlowy firmy przyjedzie do nas, aby zrobić kurs z ich systemu. Będzie to zapewne dość przydatne, gdyż badania pokazują, że większość ludzi nie wykorzystuje wszelkich możliwości, jakie daje dany program, gdyż po prostu nie wiemy, że istnieją. Takiego rodzaju szkolenie może być również wykonane online.


Taka forma jest dziś bardziej popularna. Nie ma się co dziwić, przecież żyjemy w stuleciu ogólnej cyfryzacji. Kupując oprogramowania na laptopy firmowe, pamiętajmy o tym, że musimy dostać również gwarancję.
2022/05/26, 12:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.