Jak promować stronę swej spółki w Sieci?

Osoby, które posiadają swoją firmę często pragną promować ją na wielu płaszczyznach. Począwszy od typowego szyldu przed przedstawicielstwem czy wizytówki do reklamy zamieszczanej w prasie albo w serwisach internetowych.
Dla większości firm tego typu postać reklamy może być doskonałym uzupełnieniem tak zwanego marketingu szeptanego.


Google Moja firma to usługa znajomej na całym globie spółki posiadającej swą główną centralę w amerykańskim mieście pod nazwą Mountain View. Ogólnie znanym faktem jest to, że ta korporacja ma w swej ofercie niezwykle dużo świadczeń, z jakich część jest zwrócona do ludzi odpowiadających wprost za reklamę działalności gospodarczej w Internecie. Google Moja Firma to zupełnie nieodpłatna usługa, która jest nowszą wersją świadczenia Miejsca Google dla Spółek (więcej pomocy). Google Moja Firma mogłaby także stanowić znakomite uzupełnienie posiadanej witryny zakładowej. Wiadomości, jakie zamieści się na w serwisie Google Moja Firma mogą być potem wyświetlane na poziomie różnorodnych różnych serwisów należących do tej kalifornijskiej spółki, np. samej wyszukiwarce lub w Google Maps.


portret - komputery
Dodane przez: włodi
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Google Maps to niesamowicie rozbudowany wariant na np. zaprezentowanie nie wyłącznie drogi do każdego zakątka, ale także np. do prezentacji w postaci graficznej okolicy, w jakiej poszukiwane przez nas miejsce się znajduje.

Zainteresował Cię nasz opis? Jeśli tak, to fantastycznie - dalsze szczegóły znajdziesz w następnym niezwykle ciekawym tekście.

Sama wizytówka Google Maps to bardzo użyteczna dla różnorakich szukających danych o danej korporacji osób. Taka wizytówka Google Maps jest wyświetlana na szczeblu wyników wyszukiwania danego słowa głównego oraz posiada podstawowe informacje o spółce. Podawane są one poprzez właściciela w usłudze Google Moja Firma -> jak zwiększyć widoczność wizytówki Google Maps.
Dla przykładu: jeśli posiadamy działalność oraz podamy jej miejsce lokacji w Google Moja Firma, to osoba, jaka szuka siedziby naszej korporacji po wpisaniu jej miana w wynikach poszukiwania zobaczy naszą stronę Google Maps, czyli np. udostępnione wcześniej przez firmy informacje takowe jak przykładowo fotografia i informacje kontaktowe.
2019/09/01, 10:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.